Hala Stulecia

Szwecja

Wi�cej o wydarzeniu

• KONIEC

Jak się nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma. Dlatego gratulujemy Polakom wygranej ze Szwecją i zajęcia 7. miejsca. Optymistyczny akcent po kilku mniej przyjemnych wieczorach (szczególnie spotkaniu z Chorwacją...)

Ambicje i nadzieje były wielkie, skończyło się jednak nieco gorzej. Polacy kończą swój udział na Euro, ale wciąż mamy szanse zagrać na Igrzyskach w Rio.

Dziękujemy i do usłyszenia!

• 60. min.

26:24

KONIEC! SYRENA!

• 59. min.

26:24

Trener Szwedów jeszcze wierzy, więc po prosił o czas.

• 59. min.

26:24

Karol Bielecki! To już jest koniec(chyba)! Zostało niespełna trzydzieści sekund do końca meczu

• 59. min.

25:24

Nillson zmarnował rzut karny! Szwed trafił w słupek! A Polacy już rozpoczynają swój atak!

• 59. min.

25:24

Ajjjj. Jak to nie wpadło!? Krajewski trafił w spojenie!

• 58. min.

25:24

Trener Biegler ponownie prosi o czas. Polskę dzielą zaledwie dwie minuty od zajęcia 7. miejsca na Euro.

Selekcjoner zwraca uwagę na schemat akcji, prosi swoich podopiecznych by atakowali więcej skrzydłami.

• 56. min.

25:24

Syprzak trafił z koła!

• 55. min.

24:24

Nillson zamarkował rzut w prawy róg, a posłał piłkę w lewy i mamy remis.

• 54. min.

24:23

Piękny rzut z podłoża Konitza! Mija pół minuty, a on znowu trafia!

• 53. min.

22:21

Bielecki wybił się tak jak by grał w NBA i potężnym rzutem z dziesiątego metra wpakował piłkę do siatki. Czy Polacy zostaną 7. drużyną tego turnieju?

• 53. min.

21:21

Olsson doprowadził do remisu, a Biegler prosi o czas.

• 51. min.

21:20

Krótka przerwa na "kosmetykę parkietu".

• 51. min.

21:20

Polska na prowadzeniu! Orzechowski wpisał się na listę strzelców! Brawa dla Polaków za dobrą postawę, widać, że chcą godnym występem zamazać fatalne wspomnienie po porażce z Chorwatami.

• 50. min.

20:20

Konitz wcisnął się między defensywę gości i wpakował piłkę do siatki

• 48. min.

19:20

Szmal bronił co mógł, ale teraz dał się pokonać w bardzo dziecinny sposób przez Petersena.

• 47. min.

19:19

Karol Bielecki! Skutecznie wykończył zespołową akcję Polaków!

• 45. min.

17:17

Szmal! Szmal! Co wyprawia dzisiaj polski bramkarz jest trudne do opisania! Broni po prostu fantastycznie, ale to samo można powiedzieć o jego vis a vi. Appelgren skacze od słupka do słupka i "wyjmuje" większość groźnych rzutów.

• 43. min.

17:17

Kapitalny rzut Wiśniewskiego! Ależ to była bomba!!!!

• 42. min.

16:17

Jakobsson doprowadza do remisu. Polacy zamiast odpowiedzieć trafieniem stracili piłkę w środku pola, co bezlitośnie wykorzystał Nielsen.