24 34

Tauron Arena

Chorwacja

• KONIEC

Byliśmy świadkami bardzo jednostronnego spotkania! Chorwaci dyktowali warunki gry od pierwszej do ostatniej minuty! Macedonia nie ma już żadnych szans na awans z grupy.

Dziękujemy, że byliście z nami!

• 60. min.

KONIEC!

• 60. min.

24-34

Horvat zdobywa bramkę i ustala wynik spotkania!

• 59. min.

24-33

Mitkow w końcu trafia!

• 59. min.

23-32

Na listę strzelców, już po raz szósty, wpisuje się Slisković! A jest na placu gry zaledwie 15 minut.

• 58. min.

23-32

Brozović trafia! Ale był to rzut "podparty", więc sędzia nie uznał tej bramki

• 57. min.

22-32

F. Lazarov był w sytuacji sam na sam z golkiperem, ale zmarnował dogodną okazję.

• 55. min.

22-31

Stoilov trafia z koła!

• 54. min.

Czas dla reprezentacji Macedonii! Chyba już za późno...

• 52. min.

21-30

W poprzednim spotkaniu byliśmy świadkami Karabatić Show, a teraz zapraszamy państwa na Slisković show! Czwarty gol z rzędu reprezentanta Chorwacji.

• 50. min.

20-29

F. Lazarov najpierw fatalnie pudłuje, a w kolejnej akcji traci piłkę. Bracia Lazarov psują każdą możliwą sytuację.

• 49. min.

20-29

Mojsovski przełamał niemoc Macedończyków!

• 47. min.

19-28

Wreszcie trafili Macedończycy. Ojlesk autorem trafienia dla gospodarzy.

18-28

Wydawało mi się, że miałem Deja vu, ale nie. Slisković ponownie popisał się "atomowym" rzutem! Chorwacja uciekła już rywalom na dziesięć punktów.

18-27

Ależ to była bomba! Slisković powiększa prowadzenie Chorwatów rzutem z dystansu. Golkiper rywali nie miał nic do powiedzenia.

• 45. min.

18-26

Marić trafia z koła!

• 44. min.

18-25

Zabójczy kontratak Chorwatów. Na listę strzelców wpisał się Strlek. Różnica klas między dwoma zespołami, jest więcej niż widoczna...

• 41. min.

18-24

Rzut karny na bramkę zamienił Manaskov. To jego czwarty wykorzystany w tym meczu.