Mistrzostwa Europy piłkarek ręcznych: Polki przegrały ze Szwedkami i odpadają z turnieju [ZAPIS RELACJI]

23 : 22

• wtorek, 04 grudnia 2018
  • 60. min.

Koniec. Przegrywamy 22:23 i odpadamy z Euro. Szkoda.

• 59. min.

Minuta do końca. Polki tracą jedną bramkę do Szwedek.

• 56. min.

Jest remis. Nie wygrają nasze tego różnicą 4 bramek, ale jakakolwiek wygrana daje jeszcze nadzieje na utrzymanie w turnieju.

• 56. min.

Co tam się dzieje! Polki poderwały się i walczą o wygraną!

• 48. min.

Polki prowadzą! Polki prowadzą!

• 48. min.

POLKI WYRÓWNAŁY!

• 47. min.

Niesamowita pogoń Polek! Już tylko 16:17!!

• 36. min.

2 minuty dla Wołoszyk

• 35. min.

Polki rzuciły 5 bramek w 5 minut.

• 35. min.

Karny dla Polek! Trafiamy!

• 31. min.

Obie drużyny teraz zdobywają bramki szybko.

• 31. min.

Szwedki też trafiają..

• 30. min.

Bramka! 6:10

• 30. min.

Gramy!

• 30. min.

Przerwa. Przegrywamy 5:10. W obronie Płaczek robi co może, by uratować nam mecz. Polki grają jednak fatalnie w ataku i szansa na pozostanie w turnieju zmalała prawie do zera.

• 30. min.

Nasza bramkarka poszła do ataku. Rywalki przechwyciły piłkę i trafiły do pustej bramki.

• 29. min.

Znów nie trafiamy. Szwedki zaś tak i odskakują znów na 4 bramki. Zaraz koniec 1. połowy.

• 24. min.

Zych wraca na boisko.

• 24. min.

Jeśli Polki to wygrają, to koleżanki powinny podziękować Płaczek, która świetnie dziś broni!

• 24. min.

Płaczek broni!!!

• 24. min.

Szwedki pograją 2 minuty z przewagą zawodniczki. Zych z karą..

• 24. min.

Znów bramka! Zych!

• 22. min.

Płaczek broni tak dobrze, że wciąż możemy walczyć w tym meczu. Ma 9 interwencji udanych na 16!

• 22. min.

Wreszcie bramka dla Polek1 4:7! Po 15 minutach Polki wreszcie trafiły..

• 20. min.

Mieliśmy wygrać różnicą 4 bramek, a na razie przegrywamy taką różnicą..

• 20. min.

13 minut bez bramki Polek w tym meczu. Trafią coś jeszcze w tej połowie?

• 20. min.

Już 6:3. To niby tylko 3 bramki różnicy, ale nasze w ogóle nie trafiają.

• 19. min.
  • 19. min.

Przez 19 minut Polki rzuciły 3 bramki...

• 18. min.

Ada Płaczek broni świetnie, ale to jedyna nasza zawodniczka, która daje radę w tym meczu.

• 18. min.
  • 18. min.

Znów szwedzka bramkarka broni. A raczej to nasze się uparły, by w nią rzucać.

• 17. min.

Szwedka już wróciła. Gramy po równo, nasze przewagi nie wykorzystały.

• 17. min.

Zaraz będzie 10 minut bez bramki dla Polek..

• 15. min.

Aj.. 5:3. Rywalki się obudziły. Ale jednocześnie dla Szwedki, więc jest szansa coś odrobić!

• 15. min.

Szwedki znów marnują okazję. Polki także. Obie drużyny grają bardzo nerwowo. Widać, że na tym turnieju jeszcze nie wygrały spotkania..

• 13. min.
  • 13. min.

Czas dla Szwedek, które nie rzuciły bramki od siedmiu minut. Nasze od sześciu.

• 11. min.

Szwedki marnują kolejne szanse! Możemy wyrównać wynik!

• 6. min.

Mecz ze Szwedkami jest nie tylko ważny w kontekście awansu do dalszej części ME. To także walka o rozstawienie przed barażami o mundial - mając 13 miejsce na Euro zyskamy rozstawienie w losowaniu. Ponadto pojedynek ze Szwecją to też walka o zachowanie szansy na igrzyska w Tokio. W turnieju olimpijskim zagra 12 zespołów.

• 6. min.

Kudła-Gloc wróciła już i nic nie straciliśmy! Walczyć dziewczyny, walczyć!

• 6. min.

Dwie minuty dla Kudły-Gloc.

• 6. min.

Rywali nie marnują okazji i już nam odskakują na dwie bramki.

• 4. min.

Karny dla Polek! Niestety zmarnowany..

• 4. min.

Kinga Grzyb i mamy remis!

• 3. min.

Na inaugurację ME Biało-Czerwone przegrały z Serbią (26:33), a potem uległy Dunkom (21:28).

• 3. min.

Na razie przegrywamy 1:2, ale obie drużyny grają nerwowo.