Mistrzostwa Europy piłkarek ręcznych: Polski przegrały z Serbkami 26:33 w pierwszym meczu mistrzostw Europy [ZAPIS RELACJI]

33 : 26

• piątek, 30 listopada 2018
  • 60. min.

To tyle od nas. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje!

• 60. min.

Kolejny mecz Polki zagrają w niedzielę o 15:00 z Dunkami.

• 60. min.

Szkoda, bo po 1. połowie wyglądało to dobrze. Polki prowadziły 14:13.

• 60. min.

No i koniec. Przegrywamy mecz 26:33, zawalając totalnie drugą połowę meczu.

• 51. min.

Bardzo nam Serbki odskoczyły i nie pozwalają się zbliżyć. Czy jeszcze powalczymy?

• 42. min.

Co się dzieje z Polkami po przerwie? Już 6 goli straty!!

• 42. min.

Wreszcie gol dla nas! 20:22!

• 39. min.

Aj Serbki odskakują na 2 bramki. Jeszcze tak wysoko nie prowadziły dziś z nami.

• 34. min.

Mecz dalej jest bardzo zacięty. Mamy remis 16-16

• 31. min.

Wracamy do gry!

• 30. min.

Koniec pierwszej połowy! Prowadzimy po 30 minutach 14:13!

• 26. min.

Przerwa dla naszego trenera.

• 26. min.

Pudło Polek.. Serbki grają już w pełny składzie. Nie wykorzystaliśmy przewagi zawodniczki.

• 25. min.

Krpez trafia i mamy remis

• 25. min.

Karny dla Serbii.

• 24. min.

Gooooll Kudłacz-Gloc! Prowadzimy!

• 24. min.

2 minuty dla drużyny Serbii i karny dla Polek!

• 24. min.

Szybkie bramki z obu stron. A potem poprzeczka Serbek! Znów wyjdźmy na prowadzenie!

• 20. min.

Grzyb ze skrzydła znów daje nam remis!

• 20. min.

Znów przegrywamy jedną bramką..

• 20. min.

Wreszcie! Kudłacz-Gloc z karnego i mamy remis!

• 20. min.

No i doczekały się nasze zawodniczki. Przegrywają z Serbkami pierwszy raz w tym meczu. W ataku Polki przestały rzucać celnie

• 19. min.

Remis. Polki znów stanęły.

• 17. min.

Po przerwie nasze nie trafiają, rywalki tak i robi się coraz bliższy wynik.

• 17. min.

Trener Serbek bierze czas.

• 17. min.

Tomasević broni.. Szkoda. Ale wciąż prowadzimy 2 bramkami.

• 16. min.

Pogubiły się Serbki - trzeba to wykorzystać!

• 14. min.

Zych przerywa naszą niemoc w ataku!

• 12. min.

Tracimy kolejną bramkę i już tylko jedna przewagi..Aj aj.

• 12. min.

Serbia nie odpuszcza i zdobywa 5 bramkę.

• 11. min.

Drabik trafia i mamy 3 punkty przewagi. Tak!

• 11. min.

Nasze panie grają coraz lepiej!

• 9. min.

Ależ kapitalna bramka Lisewskiej! Z prawie połowy boiska w samo okno! Wow!

• 9. min.

Tracimy bramkę i Serbki będą grały 2 minuty z przewaga zawodniczki.

• 7. min.

Nerwowo z obu stron. Sytuację wykorzystują Polki, które trafią czwarty raz! Brawo!

• 6. min.

Nie da się wszystkiego wybronić, dlatego tracimy drugą bramkę.

• 6. min.

Rzut karny dla Polek wykorzystany! Kobylińska trafia!

• 5. min.

Ajj broni bramkarka Serbii..

• 4. min.

Świetnie broni Gawlik! Mamy szansę odskoczyć rywalkom!

• 4. min.

Piękna akcja Polek ze środka i już prowadzą!

• 3. min.

Mocny początek z obu drużyn! Serbki wyszły na prowadzenie, potem obroniły nasz rzut karny, ale Polki się nie dają i już 1:1!

• Zaczęły!

• Składy:

Serbia: Tomasević, Colić - Radosavljević, Krpez Slezak, Lekić, Stevin, Lavko, Kovacević, Nikolić, Radojević, Pop-Lazić, Radojević, Vukajlović, Cvijić, Stoiljković, Dmitrović.

Polska: Płaczek, Gawlik - Achruk, Drabik, Grzyb, Janiszewska, Kobylińska, Kochaniak, Kudłacz-Gloc, Lisewska, Matuszzyk, Rosiak, Sobiech, Wołoszyk, Zych, Łabuda.

• ME piłkarek ręcznych 2018. Polska - Serbia. U kobiet lepiej niż u mężczyzn. Krowicki celuje w igrzyska

W żeńskiej piłce ręcznej nie mamy tak ciężkiej sytuacji jak w męskiej - mówi wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce Zygfryd Kuchta. Czy już na mistrzostwach Europy we Francji podopieczne Leszka Krowickiego nawiążą do sukcesów z 2013 i 2015 roku, gdy kadra dochodziła do półfinałów mistrzostw świata? W piątek o godz. 18 w swoim pierwszym meczu grupy A Polki zagrają z Serbkami. Relacja na żywo w Sport.pl

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z pierwszego meczu polskich szczypiornistek na Mistrzostwach Europy we Francji! Polki zagrają dziś z Serbkami.