ME piłkarzy ręcznych. Macedonia wygrała z Serbią, Polacy dalej od Londynu

Relacja
Komentarze
Komentarze (69)
ME piłkarzy ręcznych. Macedonia wygrała z Serbią, Polacy dalej od Londynu
Zaloguj się
 • maz-48

  Oceniono 20 razy -6

  Na razie Serbowie grają na poważnie. Mecz jest zacięty i wyrównany, choć w oczach Macedończyków widać większą determinację...

 • emkaeljan

  Oceniono 11 razy 7

  Najpierw się oszukiwaliśmy widząc ogień w oczach Szwedów, teraz udajemy, że widzimy determinację w poczynaniach Serbów...

 • maz-48

  Oceniono 6 razy 6

  Niestety, stało się dokładnie tak, jak przewidziałem po poniedziałkowych meczach. Zresztą to nie było trudne.
  Jeśli ktoś się łudził, że inni odwalą za nas całą robotę i wywiozą nas na brana do półfinału, to po raz kolejny przekonał się, że to jest niemożliwe. Nikt za nas palcem nie kiwnął, ani nigdy nie kiwnie. Jeśli czegoś nie wywalczymy sobie sami, to nikt ot tak sobie nam niczego nie podaruje, chyba, że sam będzie miał w tym interes.
  W dzisiejszych meczach ani Szwedzi, ani Serbowie żadnego interesu nie mieli, więc skończyło się tak, jak musiało się skończyć, czyli wywaleniem Polski daleko poza czołówkę europejską.
  Jak już wcześniej napisałem, awans olimpijski wisi na włosku. Choć teoretycznie Hiszpania jest zdecydowanym faworytem do mistrzostwa, to pamiętajmy, kto jest gospodarzem tej imprezy i po co ją zorganizował. Nie będę zdziwiony, jeśli Serbia wygra ten turniej.
  Nie możemy mieć do nikogo pretensji, możemy mieć wyłącznie do siebie. Nawet dziś los turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk mieliśmy w swoich rękach. Mogliśmy i powinniśmy pokonać Niemców tymi pieprzonymi 3 golami. Jednak nie zrobiliśmy tego, mimo, że przez cały niemal mecz prowadziliśmy nawet 4 golami.
  Rok temu na MŚ w Szwecji w meczu o 7 miejsce mogliśmy pokonać Węgrów i mieć w dupie dywagacje nt. igrzysk. Też tego nie zrobiliśmy oddając im ten mecz bez walki.
  Na tych ME mieliśmy mnóstwo okazji, by tę sprawę załatwić wcześniej, ale bawiliśmy się w jakieś pieprzone cuda, szaleńcze pościgi, zamiast grać tak jak dzisiaj i kontrolować te mecze. Nie robiliśmy tego.
  Zajmiemy miejsca 9 - 10 i nie jest to powód ani do dumy, ani do chwały. Jest coraz gorzej, coraz gorsze miejsca zajmujemy w mistrzowskich imprezach i o czyś to świadczy.
  Trener Wenta musi to wszystko przemyśleć i poważnie zastanowić się nad zmiana oblicza tej reprezentacji. W ten sposób grając nigdzie nie zajdziemy, niestety...

 • kashubianin

  Oceniono 7 razy 5

  ...teraz tez kibicuje chorwacji, aby niezle serbow zlali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: oliver

  Oceniono 15 razy 5

  serbowie i macedonczycy to banda oszustow, podlozony mecz , hanba dla serbow,mistrzami zostanie hiszpania i to bedzie tylko sprawiedliwosc

 • radaz97

  Oceniono 10 razy 4

  kibice nawet razem świętują tak jak zawodnicy,ciekawe co dostaną za podłożenie się?

 • makzen

  Oceniono 6 razy 4

  grając na normalnym poziomie-nie było by konieczności oglądania się na innych i szukania w czyjeś grze układów .Po drugie nikt nie lubi naszej drużyny-bo zawsze może z nią przegrać ,więc lepiej jest ją wyeliminować .Po trzecie-co widać na różnych konkursach-kto nas lubi????

 • Gość: a

  Oceniono 7 razy 3

  Po meczu.Teraz kibicujmy hiszpanii/chorwacji/danii

 • Gość: eeufiiuoed

  Oceniono 2 razy 2

  ale kwalifikacja wydaje mi się troche nie sprawiedliwa my mamy 9 miejsce a węgry i słowenia ,które zdobyły mniej punktów są przed nami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX