Polscy piłkarze ręczni znów przegrali z Holandią [ZAPIS RELACJI]

• niedziela, 02 maja 2021
  • PILNE

60. min.

HOLANDIA - POLSKA 32:30. I KONIEC MECZU! Polacy przegrywają, ale i tak na 99,9 procent awansują na mistrzostwa Europy. Trzeba jednak zaczekać ostatecznie na wszystkie wyniki z innyhch grup.

• 60. min.

HOLANDIA - POLSKA 32:29. Polacy dobrze bronili wysoko, ale Holendrzy rzucili z trudnej pozycji i piłka po rękach bramkarza wpadła do siatki.

• 59. min.

HOLANDIA - POLSKA 31:29. Szybka kontra gości i Moryto trafia ze skrzydła.

• 59. min.

HOLANDIA - POLSKA 31:28. Maciej Gębala skutecznie z koła.

• 57. min.

HOLANDIA - POLSKA 31:27. Holendrzy wykonali zespołową akcję, którą sfinalizowali rzutem z lewego skrzydła.

• 56. min.

HOLANDIA - POLSKA 30:27. Małą nadzieję daje Olejniczak. 4 minuty do końca meczu.

• 55. min.

HOLANDIA - POLSKA 30:26. Sićko pudłuje z drugiej linii.

• 55. min.

HOLANDIA - POLSKA 30:26. Steins oszukuje obronę i MOrawskiego, rzucając mu w krótki róg.

• 54. min.

HOLANDIA - POLSKA 29:26. Sićko skutecznie z 10 metrów.

• 53. min.

HOLANDIA - POLSKA 29:25. Kolejny, łatwy gol Holendrów. Po stracie Polaków, rywale trafiają do pustej bramki.

• 52. min.

HOLANDIA - POLSKA 28:25. Piękna, indywidualna akcja Steinsa.

• 51. min.

HOLANDIA - POLSKA 27:25. Piękny gol Sićko z dystansu.

• 50. min.

HOLANDIA - POLSKA 27:24. Steins wywalczył rzut karny, którego skutecznie wykonał Smits.

• 50. min.

HOLANDIA - POLSKA 26:24. Kolejne pudło z koła MAcieja Gębali. Już trzecia z rzędu w tej części! Po chwili źle rzucił jego brat Tomasz.

• 47. min.

HOLANDIA - POLSKA 26:24. Błąd kroków Przybylskiego. Znów Polacy się zacięli w ataku.

HOLANDIA - POLSKA 26:24. Pudło Macieja Gębali i gol do pustej bramki!

HOLANDIA - POLSKA 25:24. Smits szczęśliwie trafił po rękach Morawskiego.

HOLANDIA - POLSKA 24:24. Tomasz Gębala trafia!!!! I mamy remis. Świetna odpowiedź Polaków !

• 45. min.

HOLANDIA - POLSKA 24:23. Bramka Michała Daszka z trudnej pozycji! Po chwili broni Morawski i piłka dla Polaków!

• 44. min.

HOLANDIA - POLSKA 24:22. Skuteczna, dwójkowa akcja Ossowskiego z Walczakiem. Po chwili faul w ataku Holendrów.

• 43. min.

HOLANDIA - POLSKA 24:21. Morawski wreszcie obronił rzut rywali. Dopiero drugi w meczu.

• 42. min.

HOLANDIA - POLSKA 24:21. Atomowy i skuteczny rzut Tomasza Gębali z drugiej linii.

• 41. min.

HOLANDIA - POLSKA 24:20. Fatalne zagranie Gębali na koło, kontra i gol gospodarzy.

• 40. min.

HOLANDIA - POLSKA 23:20. Nieudane podanie Steinsa na prawe skrzydło.

• 38. min.

HOLANDIA - POLSKA 23:20. Błąd gospodarzy przy próbie zagrania wrzutki, a w odpowiedzi po długiej akcji trafił Daszek.

• 37. min.

HOLANDIA - POLSKA 23:19. Po przerwie wziętym przez Rombla z drugiej linii trafia Tomasz Gębala.

• 36. min.

HOLANDIA - POLSKA 23:18. Niewiarygodne, co dzieje się w tym meczu. Kolejny nieudany rzut Tomasza Gębali, strata Moryty i już pięć goli przewagi Holendrów.

• 35. min.

HOLANDIA - POLSKA 22:18. Steins trafia z kontry po błędzie Polaków. Fatalnie zaczęła się druga połowa dla drużyny Rombla.

• 34. min.

HOLANDIA - POLSKA 21:18. Polacy bronili 5-1, ale nic to nie dało. Po raz pierwszy w meczu gospodarze wygrywają 3 golami.

• 33. min.

HOLANDIA - POLSKA 20:18. Znów Polacy biernie w obronie. Co się dzieje z naszą defensywą?

• 33. min.

HOLANDIA - POLSKA 19:18. Dużo się dzieje w Almere. Szybkie akcje i szybkie gole. Teraz trafił Olejniczak po kontrze.

• 31. min.

HOLANDIA - POLSKA 18:16. Prosty błąd Polaków na początek tej części i gol rywali z kontry

• PILNE

31. min.

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY

• PILNE

30. min.

HOLANDIA - POLSKA 17:16. Koniec pierwszej połowy. Gospodarze trafili w ostatniej sekundzie tej części.

• 29. min.

HOLANDIA - POLSKA 16:16. Długa, skuteczna akcja gospodarzy., ale szybka odpowiedz Sićko.

• 29. min.

HOLANDIA - POLSKA 15:15. Długa akcja biało-czerwonych. Olejniczak dograł na koło do Macieja Gębali, a ten zdobył gola.

• 28. min.

HOLANDIA - POLSKA 15:14. Pudło z drugiej linii Olejniczaka, kontra i gol Smitsa.

• 27. min.

HOLANDIA - POLSKA 14:14. Kornecki dobrze broni, a w kontrze trafia Moryto!

• 26. min.

HOLANDIA - POLSKA 14:13. Gospodarze tracą piłkę w ataku pozycyjnym. Polacy odpowiadając nieskutecznym rzutem Sićki.

• 25. min.

HOLANDIA - POLSKA 14:13. Rozgrywający Piotr Chrapkowski grający na skrzydle dziś, wywalczył rzut karny. Wykorzystał go Moryto.

• 24. min.

HOLANDIA - POLSKA 14:12. Nasz zespół słabo dziś gra w obronie. Gospodarze znów nasz oszukali.

• 23. min.

HOLANDIA - POLSKA 13:12. Cudowny gol z rzutu wolnego Michała Daszka!!! Blokowało go 3 rywali.

• 22. min.

HOLANDIA - POLSKA 13:11. Niestety, dwa gole z rzędu gospodarzy! A Polacy z prostym błędem w ataku.

• 21. min.

HOLANDIA - POLSKA 11:11. Piękna akcja gospodarzy, zakończona skutecznym trafieniem z koła. Szybko odpowiada po indywidualnej akcji Olejniczak.

• 20. min.

HOLANDIA - POLSKA 10:10. Kapitalna akcja Daszka, z łatwością minął rywali, ale nieskutecznie rzucił. W odpowiedzi pomyłka rywali.

• 18. min.

HOLANDIA - POLSKA 10:10. Piękna wkrętka Steinsa, a po chwili po szybkim wznowieniu spudłował Chrapkowski.

• 17. min.

HOLANDIA - POLSKA 9:10. Rzut karny wywalczył Tomasz Gębala. Skutecznie wykorzystał go Moryto.

• 16. min.

HOLANDIA - POLSKA 9:9. Cudowna akcja i piękna bramka Daszka z drugiej linii. Szybka odpowiedź Steinsa.

• 14. min.

HOLANDIA - POLSKA 8:8. Trzecie trafienie leworęcznego Smitsa, ale szybko z koła odpowiada Maciej Gębala.

• 13. min.

HOLANDIA - POLSKA 7:7. Nieskuteczny rzut Tomasza Gębali. Wyczuł jego zamiary bramkarz Holendrów.

• 12. min.

HOLANDIA - POLSKA 7:7. Strata Polaków i gospodarze wyrównują po skutecznej kontrze.

• 10. min.

HOLANDIA - POLSKA 6:7. Drugi gol z rzędu Smitsa.

• 10. min.

HOLANDIA - POLSKA 5:7. Piękne zagranie Olejniczaka do Daszka i rozgrywający Polaków zdobył gola.

• 8. min.

HOLANDIA - POLSKA 4:5. Trafienie Steinsa, ale szybko odpowiada Tomasz Gębala.

• 8. min.

HOLANDIA - POLSKA 3:4. Akcja Polaków na dwa razy. Najpierw Olejniczak podał na koło do Tomasza Gębali, ale bramkarz obronił. W ponownej akcji identyczne zagranie i tym razem skuteczne.

• 7. min.

HOLANDIA - POLSKA 3:3. Piękna akcja Polaków w przewadze. Daszek świetnie zauważył na skrzydle Moryto i skrzydłowy Vive zdobył gola.

• 5. min.

HOLANDIA - POLSKA 3:2. Adam Morawski kapitalnie broni rzut ze skrzydła Smitha.

• 3. min.

HOLANDIA - POLSKA 3:2. Tomasz Gębala wywalczył rzut karny, którego wykorzystał Arkadiusz Moryto.

• 3. min.

HOLANDIA - POLSKA 3:1. Dwa gole z rzędu Holendrów.

• 2. min.

HOLANDIA - POLSKA 1:1.Cudowna akcja i odpowiedź Gębali po wrzutce od Daszka.

• 1. min.

HOLANDIA - POLSKA 1:0. Piękna akcja i gol Steinsa.

• PILNE

1. min.

POCZĄTEK MECZU.

• Polacy zagrają w identycznym składzie, jak w ostatnim, zwycięskim ze Słowenią 27:26.

• Hymny obu drużyn już za nami. Za chwilę początek meczu.

• Wtedy Holendrzy zdobyli zwycięskiego gola po cudownej akcji.

Ta bramka może zabrać Polakom mistrzostwa Europy. Magia w pięć sekund [WIDEO]

Nieprawdopodobna bramka z wrzutki reprezentancji Holandii dała jej zwycięstwo z Polską 27:26 w eliminacyjnym meczu do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Dziennikarze EHF-u zastanawiają się, czy było to najlepsze zakończenie meczu z tzw. wrzutki w historii.

• W pierwszym starciu tych drużyn lepsi byli Holendrzy wygrywając na wyjeździe 27:26.