Polacy wygrywają po horrorze! Awans o jeden wygrany mecz! [RELACJA NA ŻYWO]

• czwartek, 29 kwietnia 2021
  • Dziękujemy za śledzenie relacji!

• Do awansu na mistrzostwa Europy wystarczy Polakom wygrana w niedzielę, 2 maja z Holandią.

• PILNE

Niesamowita sytuacja w ostatniej minucie! Polacy stracili gola, dorzucona piłka do Daszka, który trafił w ostatniej sekundzie! Pierwsza wygrana od 9 lat ze Słoweńcami! Niesamowite!

• PILNE

60. min.

Polska - Słowenia 27:26. 5 sekund do końca, rzut i GOOOOOOOOOL! Wygrana Polaków po thrillerze! Co tu się stało?! Daszek!

• 60. min.

Polska - Słowenia 26:26. Lob Słoweńców i gol!

• 60. min.

Polska - Słowenia 26:25. Nie trafił Daszek! Aj!

• 60. min.

Polska - Słowenia 26:25. Gol Słoweńców. 25 sekund do końca i jeden gol przewagi Polaków. Czas dla Rombela!

• PILNE

59. min.

Polska - Słowenia 26:24. Pod dłoni słoweńskiego bramkarza wpada piłka do bramki gości! Dwa gole przewagi!

• 59. min.

Polska - Słowenia 25:24. Bez gola dla Słoweńców po długiej akcji!

• 57. min.

Polska - Słowenia 25:24. Niecelny rzut Olejniczaka.

• 56. min.

Polska - Słowenia 25:24. Obrona Morawskiego! Niesamowite! I jeszcze gramy znów w komplecie!

• 56. min.

Polska - Słowenia 25:24. Świetny rzut Sićki! Indywidualna akcja, przebił się przez obronę rywali i jest prowadzenie Polaków!

• 55. min.

Polska - Słowenia 24:24. I znów stracona przewaga Polaków.

• 55. min.

Polska - Słowenia 24:23. Słoweńcy rzucili w poprzeczkę, ale zebrali piłkę i wypracowali rzut karny.

• 54. min.

Polska - Słowenia 24:23. Słoweńcy bronią akcję Polaków. Chwilę później faul i wykluczenie na dwie minuty Tomasza Gębali.

• 54. min.

Polska - Słowenia 24:23. Gol Słoweńców, pogubili się Polacy.

• 53. min.

Polska - Słowenia 24:22. Czas dla Słowenii.

• 52. min.

Polska - Słowenia 24:22. Broni Morawski, poderwali się Słoweńcy, sugerując błąd Moryty, a Polacy w tym czasie z golem Sićki!

• 51. min.

Polska - Słowenia 23:22. Daszek podaje do Sićki na lewe skrzydło, a ten lekko wkręcił tę piłkę obok bramkarza Słoweńców. Piękna bramka.

• 50. min.

Polska - Słowenia 22:22. Błąd Polaków we własnej akcji, strata i wykorzystana kontra Słoweńców. Znów stracona przewaga.

• 49. min.

Polska - Słowenia 22:21. Kristjan Horzen z pięknym trafieniem. Już tylko gol straty gości.

• 48. min.

Polska - Słowenia 22:20. Najpierw szybka bramka Słoweńców, ale i odpowiedź Polaków. Trafił Arkadiusz Moryto.

• 48. min.

Polska - Słowenia 21:19. Szymon Sićko trafia i jest podwyższenie przewagi! Oba zespoły w komplecie.

• 48. min.

Polska - Słowenia 20:19. Tracą piłkę Słoweńcy w swojej akcji. Polacy mogą podwyższyć prowadzenie.

• 47. min.

Polska - Słowenia 20:19. Chrapkowski z trafieniem dającym prowadzenie Polakom!

• 47. min.

Polska - Słowenia 19:19. Strata piłki Polaków i przy pustej bramce nie było już szans na zatrzymanie Słoweńców. Jest remis.

Polska - Słowenia 19:18. Mackovsek z dobrym rzutem blisko lewego skrzydła i straty gości zmniejszone.

Polska - Słowenia 19:17. Aj, faul Walczaka i u Polaków też kara dwóch minut.

• PILNE

46. min.

Polska - Słowenia 19:17. Gol Michała Daszka po kontrze Polaków i jeszcze dwuminutowa kara u Słoweńców!

• 45. min.

Polska - Słowenia 18:17. Suholeznik zupełnie przestrzelił. Polacy zebrali piłkę, ale także nie trafiają swojej sytuacji.

• 44. min.

Polska - Słowenia 18:17. Znów Michał Daszek znalazł sobie miejsce, wszedł z prawego rozegrania i trafił na 18:17!

• 43. min.

Polska - Słowenia 17:17. Teraz piłkę tracą Polacy i Mackovsek odrabia bramkę straty.

• 42. min.

Polska - Słowenia 17:16. Jest znów prowadzenie Polaków, a następnie faul w ataku gości! Zaczyna się dobrze układać to spotkanie.

• 41. min.

Polska - Słowenia 16:16. Remis, rzut karny wykorzystany przez Słoweńców.

• 41. min.

Polska - Słowenia 16:15. Morawski obronił rzut jednego ze Słoweńców, ale i tak odgwizdany rzut karny. Będzie bronił Mateusz Kornecki.

• 40. min.

Polska - Słowenia 16:15. Gol Michała Daszka i prowadzenie Polaków! Teraz broni też akcję Słoweńców Morawski!

• 39. min.

Polska - Słowenia 15:15. Rzut karny i Morawski pokonany przez Domena Novaka.

• 38. min.

Polska - Słowenia 15:14. Najpierw bronił Morawski, a potem trafił Sićko! Jest prowadzenie Polaków i czas dla Vranjesa!

• 38. min.

Polska - Słowenia 14:14. Co za gol Moryty! Prawie się przewrócił, ale rzucił podkręconą piłkę już praktycznie z podłoża i trafił!

• 37. min.

Polska - Słowenia 13:14. Wreszcie jest gol dla Polski. Świetna akcja Olejniczaka.

• 36. min.

Polska - Słowenia 12:14. Polacy wciąż bez gola, a Słoweńcy dzięki Dolenecowi mają już dwa gole przewagi. Przerwa dla Patryka Rombela.

• 35. min.

Polska - Słowenia 12:13. Akcja Słoweńców z podaniem i rzutem z powietrza, ale w słupek! Polacy zebrali piłkę.

• 33. min.

Polska - Słowenia 12:13. Fatalny początek Polaków! Trzy gole Słoweńców w niespełna trzy minuty.

• 32. min.

Polska - Słowenia 12:12. Strata piłki, kontra Doleneca i jest remis. Szybko Polacy stracili ciężko wywalczoną przewagę sprzed przerwy.

• 31. min.

Polska - Słowenia 12:11. Tilen Kodrin trafia z lewego skrzydła, goście dobrze wchodzą w drugą połowę.

• 31. min.

Polska - Słowenia 12:10. Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Świetny wynik Polaków po pierwszej połowie meczu ze Słowenią! Prowadzenie dwoma bramkami po pewnej postawie i kontroli nad spotkaniem! Oby tak samo dobrze wyglądało to także po 60 minutach.

• PILNE

30. min.

Polska - Słowenia 12:10. Koniec pierwszej połowy!

• 30. min.

Polska - Słowenia 12:10. Arkadiusz Moryto nie trafia!

• 30. min.

Polska - Słowenia 12:10. Rzut karny dla Polaków, ostatni akcent pierwszej połowy!

• 29. min.

Polska - Słowenia 12:10. Ależ obrona Adama Morawskiego! Odbił potężny rzut Słoweńców o poprzeczkę!

• 29. min.

Polska - Słowenia 12:10. Arkadiusz Moryto trafia ze skrzydła, czwarty gol Polaka w tym meczu! Zawodnicy Rombela już w komplecie.

• 28. min.

Polska - Słowenia 11:10. Pusta bramka u Polaków i gol Jaki Malusa po przechwycie Słoweńców.

• 27. min.

Polska - Słowenia 11:9. Sędziowie odgwizdali faul w ataku Słoweńców. Wściekły trener gości, Lubomir Vranjes, ale nic nie wskórał, piłka dla Polski.

• 27. min.

Polska - Słowenia 11:9. Dwie minuty kary dla Jana Czuwara. Polacy w osłabieniu.

• 26. min.

Polska - Słowenia 11:9. Czuwara trafia z lewego skrzydła!

• 26. min.

Polska - Słowenia 10:9. Gol Słoweńców.

• 25. min.

Polska - Słowenia 10:8. Maciej Gębala rzuca i trafia! Znów dwa gole przewagi nad Słoweńcami.

• 25. min.

Polska - Słowenia 9:8. Janc niesamowicie wrócił pod własną bramkę, odzyskał piłkę i chwilę później Słoweńcy trafiają na 8:9.

• 24. min.

Polska - Słowenia 9:7. Znów trafia Ossowski! Jest dwubramkowe prowadzenie Polaków!

• 24. min.

Polska - Słowenia 8:7. Gramy z pustą bramką.

• 23. min.

Polska - Słowenia 8:7. Czas dla Patryka Rombela i reprezentacji Polski.

• 23. min.

Polska - Słowenia 8:7. Dolenec trafia w słupek, bez gola dla Słoweńców!

• 22. min.

Polska - Słowenia 8:7. Rzut karny dla Słowenii i wykluczenie Patryka Walczaka na dwie minuty.

• 22. min.

Polska - Słowenia 8:7. Ossowski! Jest prowadzenie Polaków po tym, jak nie wykorzystali swojej szansy Słoweńcy.

• 20. min.

Polska - Słowenia 7:7. Remis. Strata Polaków, wybiegł Miha Zarabec i sam dobiegł do Adama Morawskiego, który nie obronił jego rzutu.

• 19. min.

Polska - Słowenia 7:6. Niestety, szybki kontratak gości i już tylko jedna bramka przewagi.

• 19. min.

Polska - Słowenia 7:5. Rzut Polaków obroniony, ale odgwizdany także faul. Wciąż gra pasywna u Polaków i bezpośredni rzut z rzutu wolnego Sićki obroniony.

• 17. min.

Polska - Słowenia 7:5. Dolenec rzucił zza obrony, ale świetnie interweniował znów Morawski!

• 17. min.

Polska - Słowenia 7:5. I już 7:5, trafia Maciej Gębala!

• 17. min.

Polska - Słowenia 6:5. Szybko piątą bramkę zdobywają także Słoweńcy.

• 16. min.

Polska - Słowenia 6:4. Szymon Sićko z rzutem w samo okno bramki Słoweńców!

• 16. min.

Polska - Słowenia 5:4. Świetna interwencja Morawskiego przy rzucie Blaza Janca!

• 14. min.

Polska - Słowenia 5:4. Przerwa, o którą poprosił trener Słoweńców.

• 14. min.

Polska - Słowenia 5:4. Rzut karny dla Polski i gol Arkadiusza Moryty!

• 13. min.

Polska - Słowenia 4:4. Gol Mihy Zarabeca. Najpierw przechwyt Polaków, ale zawodnicy Patryka Rombela stracili piłkę i później bramkę zdobyli Słoweńcy.

• 12. min.

Polska - Słowenia 4:3. Sporo chaosu i przechwytów piłki na obu połowach. Polacy dwukrotnie zatrzymali rozpędzonych Słoweńców.

• 11. min.

Polska - Słowenia 4:3. Dużo szczęścia po stronie Polaków. Niecelne podanie Olejniczaka i piłkę dostał bramkarz Słoweńców, który starał się wyprowadzić kontrę, ale ta została przerwana.

• 10. min.

Polska - Słowenia 4:3. Szybka odpowiedź Słoweńców i trafienie Suholeznika.

• 10. min.

Polska - Słowenia 4:2. Ależ gol Macieja Gębali! Pięknie się obrócił i świetnie trafił.

• 9. min.

Polska - Słowenia 3:2. Jure Dolenec trafia z rzutu karnego i przewaga Polaków zmniejszona do jednego gola.

• 9. min.

Polska - Słowenia 3:1. Rzut karny dla Słowenii, faulowany rzucający Suholeznik.

• 8. min.

Polska - Słowenia 3:1. I szybka odpowiedź Polaków! Wciąz prowadzą dwoma bramkami.

• 7. min.

Polska - Słowenia 2:1. Pierwsza bramka dla Słoweńców po 6,5 minuty.

• 7. min.

Polska - Słowenia 2:0. Moryto rzuca z kozłem i po rzucie karnym jest 2:0 dla Polaków!

• 7. min.

Polska - Słowenia 1:0. Dobra akcja Tomasza Gębali, był faulowany i Polacy mają rzut karny.

• 6. min.

Polska - Słowenia 1:0. Niecelny rzut Mackovseka i Polacy zbierają piłkę na swoją akcję.

• 5. min.

Polska - Słowenia 1:0. Najpierw obrona Morawskiego, potem bramka Olejniczaka! Polacy na prowadzeniu!

• 4. min.

Polska - Słowenia 0:0. Maciej Gębala faulowany. Długa akcja Polaków zakończona obronionym rzutem Tomasza Gębali.

• 2. min.

Polska - Słowenia 0:0. Słoweńcy zgubili piłkę, Polacy oddali rzut, ale nieskuteczny był Olejniczak. Chwilę później przestrzelili też Słoweńcy.

• 2. min.

Polska - Słowenia 0:0. Pierwszy rzut Słoweńców zablokowany, ale trwa ich akcja na połowie Polaków.

• 1. min.

Polska - Słowenia 0:0. Rzut Tomasza Gębali obroniony przez bramkarza Słoweńców.

• 1. min.

Zaczynamy spotkanie!

• Pierwsza szóstka Polski: Morawski - Daszek, T.Gębala, Olejniczak, Moryto, M.Gębala, Czuwara

• Mazurek Dąbrowskiego w Stegu Arenie w Opolu.

• Dla Polaków to bardzo ważne spotkanie, bo przedostatnie w walce o awans na mistrzostwa Europy. Aktualnie są na trzecim miejscu w tabeli - mają cztery punkty, czyli o trzy mniej od Słoweńców i Holendrów, którzy zajmują dwa pierwsze miejsca w grupie piątej. W ostatniej kolejce spotkań Polacy zagrają z Holendrami. Na ME awansują dwie najlepsze drużyny.

• Obie drużyny wyszły już na boisko, trwa część oficjalna przed początkiem spotkania o godzinie 20:00.

• Na początku marca reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych długo toczyła wyrównany bój ze Słoweńcami. W końcówce czwarta drużyna poprzednich ME była jednak lepsza i wygrała w meczu eliminacyjnym do przyszłorocznego Euro 32:29.

Polacy walczyli do końca, ale trochę zabrakło. Przegrana z czwartą drużyną Europy

Przez 52 minuty reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych toczyła wyrównany bój z czwartą drużyną ubiegłorocznych mistrzostw Europy. W końcówce lepsi jednak byli Słoweńcy i wygrali w meczu eliminacyjnym do przyszłorocznego Euro 32:29.

• Witamy w relacji ze spotkania eliminacji mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. W Opolu Polacy zagrają ze Słowenią!