Łomża Vive odpada z Ligi Mistrzów! Fatalny mecz w rewanżu z Nantes [ZAPIS RELACJI

• środa, 07 kwietnia 2021
  • 60. min.

KONIEC MECZU. Vive przegrywa 31:34! i odpada z Ligi Mistrzów! To spora niespodzianka, bo to kielczanie byli faworytem

• 60. min.

Pudło Dujszebajewa. Vive odpadnie z Ligi Mistrzów!

• 60. min.

Nantes trafia - 31:33. !!!!!

• 60. min.

Kulesz też trafia natychmiast ! Zostało 50 sekund - 31:32. Vive nie może przegrać, inaczej odpadnie.

• 59. min.

Rivera trafił ze skrzydła - 30:32!!!!

• PILNE

59. min.

Karacić pudłuje z szybkiego wznowienia!!!! Piłka dla gości...

• 58. min.

Figueras trafił z koła - 30:31.

• 58. min.

Tournat trafia z koła - 30:30.

• 57. min.

Wolff broni !!!

• 57. min.

Moryto po długiej akcji trafił ze skrzydła - 29:30.

• 55. min.

Czas dla trenera Dujszebajewa.

• 55. min.

Pechmalbec pokonuje Wolffa z koła - 28:30.

• 55. min.

Dujszebajew trafia z karnego - 28:29!

• 54. min.

Rivera trafia z rzutu karnego - 27:29.

• 53. min.

Lazarov znów skutecznie, ale szybko odpowiada Tournat - 27:28.

• 52. min.

Alex Dujszebajew trafia z kaarnego !!! Ale Vive nie może przegrać. Musi przynajmniej zremisować, by awansować.

• 52. min.

Lazarov trafia z drugiej linii - 25:27.

• 51. min.

Faul w ataku Tournata.

• 51. min.

Minne trafia po pięknej akcji - 25:26.

• 50. min.

Karacić pudłuje z rzutu karnego!

• 48. min.

Lazarov wyrównuje po rękach Gębali - 25:25.

• 48. min.

Minne cudownie z drugiej linii, ale odpowiada Kulesz ! 25:24.

Cavalcanti trafił z rzutu karnego, ale po chwili trafił Fernandez - 24:23.

• PILNE

45. min.

Igor Karacić trafia z rzutu karnego - 23:22.

• 43. min.

Pechmalbec trafił z koła, ale za moment Tournat odpoweidział z koła - 22:22.

• 43. min.

Czas dla trenera gości. Piłka będzie oczywiście dla Nantes.

• PILNE

42. min.

Podwójna korzyść gospodarzy. Gol Kulesza i dwie minuty kary dla rywala - 21:21.

• 41. min.

Faul w ataku Vujovicia, a była szansa na remis.

• 40. min.

Moryto pudłuje rzut karny!

• 40. min.

Wolff broni rzut Lazarova.

• 40. min.

Moryto trafia z rzutu karnego - 20:21.

• 40. min.

Rivera skuteczny z rzutu karnego - 19:21.

• 39. min.

Karalok trafia z koła - 19:20.

• 38. min.

Kulesz trafia w momencie, jak Vive gra w osłabieniu - 18:20.

• 37. min.

Rivera trafia z lewego skrzydła - 17:20.

• 36. min.

Balaguer trafia z kontry, ale szybko odpowiada Gudjonsson - 17:19.

• 35. min.

Nielsen broni rzut Karaloka.

• 34. min.

Fernandez trafia ze skrzydła - 16:17.

• 33. min.

Rivera trafia z koła, ale szybko odpowiada Karalok z koła z dobitki - 15:17.

• 32. min.

Piękny gol KAracicia po indywidualnej akcji - 14:16.

• 31. min.

Rivera trafia z rzutu karnego i 13:16.

• PILNE

31. min.

Początek drugiej połowy. Do bramki Vive wraca Wolff.

• PILNE

30. min.

Koniec pierwszej połowy. Łomża Vive Kielce przegrywa z Nantes 13:15 i jeśli marzy o awansie do ćwierćfinału, to musi w drugiej połowie zagrać lepiej.

• 29. min.

Rivera trafia z rzutu karnego - 13:15.

• 28. min.

Wyrównuje Alex Dujszebajew, ale błyskawicznie odpowiada mInne - 13:14.

• 28. min.

Figueras trafia z koła - 12:13.

• 27. min.

Olejniczak wyrównuje z kontry - 12:12.

• 26. min.

Piękny gol Minne - 11:12.

• 25. min.

I szósta asysta Dujszebajewa. Hiszpan gra niesamowicie. Trafia Fernandez - 11:11.

• 23. min.

Piąta asysta w meczu Alexa Dujszebajewa. Gola zdobyła Tournat - 10:11.

• 22. min.

Fernandez trafia z lewego skrzydła po podaniu Alexa Dujszebajewa - 9:11.

• 21. min.

Figueras trafia z koła - 8:11.

• 20. min.

Moryto po raz trzeci z rzutu karnego i tym razem nieskutecznie...

• 20. min.

Kornecki broni rzut Lazarova.

• 19. min.

Emil Nielsen broni rzut Fernandeza w kontrze.

• 18. min.

Moryto skutecznie z rzutu karnego - 8:10.

• 17. min.

Świetny powrót Angela Fernandeza w kontrze gości i zabrana piłka.

• 16. min.

Rivera trafia z rzutu karnego - 7:10.

• 15. min.

Alex Dujszebajew trafia z kontry - 7:9.

• 15. min.

Nielsen broni rzut Karacicia.

• 13. min.

Kulesz skuteczny z drugiej linii - 6:8.

• 12. min.

Zmiana w bramce Vive - Za Wolffa wchodzi Kornecki.

• 12. min.

Kiril Lazarov trafia z drugiej linii - 5:8.

• 10. min.

Kulesz skutecznie po indywidualnej akcji - 5:7.

• 10. min.

Fatalnie gra dziś kielecka obrona i 4:7.

• 9. min.

Minne trafia z drugiej linii, ale szybko odpowiada KAralok po świetnym dograniu Dujszebajewa - 3:6.

• 8. min.

Moryto trafia z rzutu karnego, podyktowanego za faul na Fernandezie - 3:5.

• 7. min.

Minne trafia z dystansu, a potem Balaguer z kontry i już 2:5.

• 6. min.

Igor Karacić trafia po indywidualnej akcji. - 2:3

• 5. min.

Cavalcanti trafia z drugiej linii - 1:3.

• 5. min.

Nielsen broni rzuty Alexa Dujszebajewa i Karaloka.

• 4. min.

Rivera trafia z rzutu karnego - 1:2.

• 3. min.

Nieskuteczny rzut Kulesza. Białorusin trafia tylko w słupek.

• 2. min.

Cavalcanti wyrównuje po tym jak minął Karaloka - 1:1.

• 1. min.

Pierwsza udana akcja i Karalok trafia z koła

• PILNE

Początek meczu !

• Do składu Łomży Vive wraca za to Cezary Surgiel.

• Trener Nantes, Alberto Entrerrios nie zabrał do Kielc dwóch środkowych rozgrywających: Słoweńca Roka Ovnicka i Francuza Lucasa De La Breteche'a. Nie ma również hiszpańskiego prawego rozgrywającego Eduardo Gurbindo.

• Kielczanie zagrają bez dwóch rozgrywających: Thrastarsona oraz Daniela Dujszebajewa.

• Stawką pojedynku jest awans do ćwierćfinału Champions League i starcie zapewne z Telekomem Veszprem.

• PILNE

Dobry wieczór. Zapraszamy Państwa do relacji na żywo z rewanżowego meczu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych: Łomża Vive Kielce - Nantes.