Udana inauguracja M¦ piłkarek ręcznych. Polska wygrywa z kandydatem do medalu [ZAPIS RELACJI LIVE]

• sobota, 02 grudnia 2017
  • 59. min.

Dziękujemy za relację i żegnamy się w dobrych nastrojach.

• 60. min.

Oprócz mocnych Szwedek w grupie mamy jeszcze Węgierki, Norweżki, Argentynki i Czeszki. Z nimi gramy już jutro.

• 60. min.

Najlepsz± zawodniczka meczu Kinga Achruk 75%25 - skuteczno¶ci, wszystkie karne wykorzystane.

• 60. min.

Ostatnie trzy konfrontacje Szwecji i Polski kończyły się zwycięstwami Szwedek. Dzi¶ zatem ich zdumienie jest uzasadnione.

• KONIEC MECZU

60. min.

30:33 Udało się! Wspaniała inauguracja M¦. Szwedki do Niemiec przyjechały walczyć o medale.

• 59. min.

30:33 i jeszcze Polki faulowane. Musimy to wygrać!

• 58. min.

30:33 Kudłacz faulowana, rozpoczniemy akcję.

• 57. min.

30:33 Decyduj±ce 2 minuty!

• 57. min.

29:33 Janiszewska musiała rzucać, niestety obok słupka

• 55. min.

29:33 czas dla Polek.

• 55. min.

29:32 Nasze już w komplecie. Trzeba rzucać! Udało się to Roszak. Bramka!

• 54. min.

29:32 Polska bez bramkarki, długo trwa ta akcja.

• 53. min.

28:32 Polki w osłabieniu, trac± gola z karnego, czwartego z siedmiu metrów.

• 52. min.

27:32 i siódmy gol Achruk. Po solowej akcji uderzyła w okienko.

• 52. min.

27:31 rywali trochę się pogubiły, nasza akcja i...

• 50. min.

27:31 Koncertowa gra Polek, trafiaj± w osłabieniu, punktuj± w pełnym składzie i groĽnie kontruj±.

• 48. min.

26:29 A rywalki gubi± piłkę w ataku!

• 48. min.

26:29. Jak jest trudno to nam idzie, Kobylińska znów trafia.

• 48. min.

26:28 Z 7. goli przewagi teraz tylko dwa i rywalki w przewadze :(

• 45. min.

24:27 Hansen znów trafia...

• 44. min.

23:26 No to 4 gole z rzędu dla rywalek. W kolejnej akcji Szwecji broni Płaczek

• 44. min.

22-26 kontra Szwedek i gol, potem znów tracimy piłkę...

• 41. min.

21:26 Tracimy przewagę, teraz to my nie możemy trafić. Czas dla ekipy Leszka Krowickiego

• 39. min.

20:26 Dopiero teraz trafiły.

• 38. min.

19:26 Co się dzieje! 5 goli naszych, rywalkom nic nie wychodzi!!!

• PILNE

37. min.

19:25 Po chwili powtórka tej sytuacji i kolejny gol dla Polski!

• 36. min.

19:24 Rywalki wycofały bramkarkę i dostały trafienie za kołnierz.

• 35. min.

19:23 To skończyło się golem dla rywalek, ale odpowiedĽ Polek kapitalna. Kudłacz trafił z dystansu i jeszcze była faulowana. Nasze w przewadze.

• 35. min.

18:21 Szwedki w przewadze.

• 33. min.

18:21 Czas dla Szwecji

• 33. min.

17:20 kolejny bramka dla Polski z karnego, trzecia z siedmiu metrów Achruk.

• 33. min.

16:19 tym razem ze stałego fragmentu nie myli się Kinga Grzyb. to jej 3, bramka w meczu.

• 32. min.

16:18 Już dwie ekipy w komplecie. Rywalki punktuj±, ale w odpowiedzi znów karny dla nas

• 31. min.

15:18 Kudłacz-Gloc trafia z karnego, znakomity pocz±tek.

• 31. min.

15:17 To my rozpoczęli¶my od ¶rodka. Bardzo m±dr± akcj± wypracowali¶my rzut karny!

• 31. min.

Rozpoczynamy 2. połowę. Polki przez 55 sekund w osłabieniu.

• 30. min.

15:17 Szkoda. Szwedki trafiły tuż przed przerw±, drug± połowę zaczn± z przewag±.

• 29. min.

14:17 bo Polski przechwyciły piłkę. Nasza zawodniczka była faulowana. karnego wykorzystała Achruk.

• 29. min.

14:16 Minuta do końca, ale nasze w osłabieniu

• 28. min.

14:16 gramy długo, Obrona Szwedek szczelna. Skandynawki przerwały nasz± akcję.

• 28. min.

14:16 faul w ataku Szwedek! Szansa na 3 bramki przewagi

• 26. min.

14:16 po golu da obu ekip. Skuteczno¶ć rzutów zawodniczek 56%25 Szwecja, 70%25 Polska.

• 26. min.

13:15 i pierwsza taka nasza przewaga.

• 25. min.

13:14, znów nasze na prowadzeniu. bo znakomit± interwencj± popisała się Płaczek.

• 23. min.

13:13 ależ tempo spotkania. Gol za gol

• 23. min.

12:12 Achruk nie myli się w swej trzeciej próbie.

• 23. min.

12:11 Szwecja znów w natarciu i golem, ale Polki po swojej akcji maj± karny.

• 23. min.

11:11 Nie myli się Kinga Grzyb.

• 22. min.

11:10 Akcja Polek. Rywalki nas fauluj± i mamy karnego.

• 21. min.

11:10 Rywalki jednak trafiły w kolejnej akcji. Czas dla Polek!

• PILNE

20. min.

10:10 Płaczek broni w sytuacji sam na sam.

• 20. min.

10:10 Kapitalna odpowiedĽ Polek. Urtnowska odważnie przedarła się przez obronę Szwecji. Nie faulowała i bramka.

• 18. min.

9:9 Karny dla Szwecji. Hagman trafia

• 17. min.

8:9 Branka Adrianny Płaczek jak zaklęta. Rywalki znów w słupek.

• 17. min.

8:9. To już 4. minuta bez gola. nasze straciły piłkę w swojej akcji.

• 16. min.

8:9 Status quo podtrzymany. Rywalki znów trafiły w poprzeczkę.

• 15. min.

8:9 nasze grały długo, musiały rzucać. Strzał był zły.

• 14. min.

8:9 Szwedka trafia w poprzeczkę. Pewnie my będziemy grac dłużej. Nasza bramkarka wycofana

• 12. min.

Wracamy do gry. Polski fauluj± i rywalki w przewadze i z karnym.

• 12. min.

Na mundialu mamy nowinki techniczne. By wzi±ć czas trenerzy do tej pory kładli na stół kartki. Teraz jest elektronika. Naciskaj± przyciski.

• 11. min.

Trener Szwecji prosi o czas.

• PILNE

11. min.

8:9 Pierwsze prowadzenie Polek! Szwedki w słupek, a Drabik z kontry do bramki.

• 11. min.

8:8 Na parkiecie już komplet. Joanna Drabik doprowadza do remisu.

• 10. min.

i 7:6. W akcji teraz nasze. Janiszewska kapitalnie lobuje bramkarkę rywalek.

• 9. min.

6:6 Polki graja w przewadze, doprowadziły do remisu. Ale karny dla Szwecji...

• 8. min.

6:5 Szwedki długo grały pik±, przed sygnalizacj± gry pasywnej uchronił je rzut Mellegard, niestety celny

• 6. min.

5:5. Kinga Grzyb dostała dług± piłkę od naszej bramkarki. Poszła sama do końca i trafiła!

• 5. min.

5:4 rywalki też trafiaj± z karnego. Nie pomyliła się Gullden

• 4. min.

4:4 Już remis, znów bramkę dała nam Kudłacz-Glock. Tym razem z karnego.

• 3. min.

Nadal 4:3. W naszej grupie już za nami jedno spotkanie Czechy wygrały z Argentyn± 28:22

• 3. min.

4:3 Szybki mecz. Po kontrze odpowiedziała Karolina Kudłacz.

• 2. min.

4:2 dla Szwecji. Szybki kontratak Szwecji.

• 1. min.

1:1 Rozpoczęły, na razie do bramki wpada wszystko.

• Za moment inauguracja M¦ dla Polek. Dwa przednie mundiale zakończyli¶my na 4. miejscu.