Turniej kwalifikacyjny do Rio 2016. Polacy grają o komplet zwycięstw [RELACJA NA ŻYWO]

• niedziela, 10 kwietnia 2016
  • Dziękujemy, że byliście z nami przez te trzy, całkiem przyjemne dni, no i z ręcznymi widzimy się w Rio!

• KONIEC

Najlepszym graczem meczu zostaje Karol Bielecki!

• KONIEC MECZU

60. min.

24 - 28. Koniec! Mamy awans do Rio i rozstawienie! Plan wykonany! Brawo my! Brawo trener Dujszebajew!

• 59. min.

24 - 28. Daszek znowu zagrywa źle - tym razem po gwizdku, końcówkę zagramy w osłabieniu. tunezyjczycy pogubili sie w swoim bardzo ładnym ataku, Polacy się zupełnie nie śpieszą - zostało 15 sekund do końca.

• 58. min.

23:28. Świetna kontra Tunezyjczyków i bramka ze spalonego. Daszek faulowany. I bramka Bieleckiego! Znowu fantastyczna!

• 57. min.

23:27. Ograny Wiśniewski, ograny Wichary, Szyba nie trafia - źle się dzieje. No w końcu! Teraz dobra współpraca Szyby z Syprzakiem i bramka!

• 55. min.

22:26. Trener Polaków prosi o czas. Będzie bura.

• 55. min.

22 - 26. Tym razem Wichary broni, a Chrapkowski się zagapia, potem Polacy stawiają fantastyczny blok, ale nic z tego - dobija Chouiref.

• 54. min.

21 - 26. Wichary się zagapił i puścił piłkę między nogami, a Bielecki potężnym rzutem, solidnym zamachem, zdobywa dla nas bramkę nr 26.

• 52. min.

20 - 25. Wichary broni rzut Saieda, a Szyba zdobywa bramkę... nogą. No niestety. Trener Tunezyjczyków prosi o czas.

• 51. min.

20 - 25. Syprzak faulowany, Tunezyjczycy też osłabieniu, czyli pięciu na pięciu, a Daszek wreszcie trafia!

• 51. min.

20 - 24. Chrapkowski idzie na ławkę kar, Bannour strzela nam bramkę, Polacy gubią się w ataku, Bielecki zablokowany, ale to on ratuje nas przed stratą bramki po kontrakcji rywali.

• 48. min.

19 - 24. Karny Tunezyjczyków wykorzystany, ale zaraz potem - świetna bramka Bieleckiego.

18 - 23. Gol Jachlewskiego! A potem świetne wyjście Wicharego! Ale Saied wrzuca nam bramkę - błąd kroków. Ponowna próba i - karny dla Tunezyjczyków.

• 45. min.

18 - 22. Piękna bramka Jureckiego po świetnym podaniu Jachlewskiego. A potem dobra interwencja Wicharego i można próbować strzelać znowu - ale Daszek znowu nie trafia. Po raz piąty.

• 44. min.

18 - 21. Po raz kolejny świetna akcja Jallouza.

• 44. min.

17 - 21. Jachlewski! Znów zaczynamy grać?

• 43. min.

17:20. Krajewski faulowany przy rzucie - będzie karny dla Polaków. Przy piłce Jurecki - i bez porblemów zamienia karnego na bramkę.

• 42. min.

17:19. Trafia Hamed.

• 42. min.

16:19. świetna obrona Wicharego, i znowu zwolniona kontra - Jurecki nieudanie, Polacy muszą wracać, i Jallouz... nie trafia!

• 40. min.

16:19. Znowu przerwa w grze, znowu faule i szarpanina i świetna obrona Polaków i trochę nieudany atak - za długo to trwa, w końcu piłka do Daszka, ten jednak zatrzymany przez bramkarza.

• 39. min.

16:19. Gol Jachelwskiego, potem nieudana akcja rywali i Jachelwski przestrzela z kontry.

• 38. min.

16:18. Bardzo brzydki faul na Jureckim, potem rzuca Lijewski, kara dla Hosniego, robi się coraz bardziej gorąco.

• 36. min.

17:18. Rzut karny dla Polaków - Bielecki gol! Szybko odpowiadają Tunezyjczycy, ale sędziowie odgwizdują faul w ataku.

• 35. min.

16:17. Bramka dla Tunezyjczyków. Wśród gwizdów i krzyków, bez bramkarza, mecz toczy się dalej. Polacy gubią piłkę, Tunezyjczycy nie lecą jednak z kontrą, tylko idą, bardzo powoli, ale i tak kończą ten spacer bramką.

• 35. min.

14:17. Dyskusje, przepychanki, buczenia i awanturki. Przerwa w grze. Kończy się dwoma minutami dla Jureckiego i dla Saieda.

• 34. min.

14:17. Fantastyczna bramka Jallouza! I świetna odpowiedź Polaków przypieczętowana bramką Jureckiego!

• 33. min.

13:16. Bardzo ładna akcja Polaków, ale jedyne, co z niem mamy, to dwie minuty kary dla Youssefa. I wreszcie! Wreszcie trafia Lijewski.

• 31. min.

13:15. Zaczynamy drugą połowę, zaczynamy od nieudanego rzutu Jureckiego.

• PRZERWA

To chyba rzeczywiście najcięższy dotąd mecz dla biało-czerwonych, a le dają radę. Druga połowa może być jednak nerwowa. Zostańcie z nami!

• 30. min.

13:15. Ładny, techniczny rzut i gol Hosniego. Odpowiada Syprzak rzutem w poprzeczkę, od poprzeczki piłka wpada jednak do bramki.

• 29. min.

12:14. Rzut karny dla Polski, Bielecki zamienia go na bramkę.

• 29. min.

12:13. Dobre trafienie Jallouza, ale Polacy już lecą z kontrą - trzecia próba Daszka i trzeci raz bez gola.

• 28. min.

10:13. Kolejny błąd Gieraka, oj, będzie bura od trenera Duszejbajewa. Bielecki skutecznie zaskakuje bramkarza.

• 25. min.

9:12. Gierak zatrzymany, szkoda dobrej akcji. Ale za to wynagradza to ładnym, sprytnym trafieniem Chrapkowski.

• 22. min.

9:11. Polacy grają w przewadze, ale Szyba przekombinowuje, ku wściekłości trenera. Tunezyjczycy atakują a Hamed trafia do polskiej bramki.

• 19. min.

7:11. Trener Dujszebajew prosi o czas.

• 19. min.

8:11. Ładna bramka Szyby, a zaraz potem żółta kartka dla tegoż. Tunezyjczycy odpowiadają golem.

• 18. min.

7:10. Tymczasem niepokojące wieści o Sławku Szmalu - ma jakieś problemy z nogą i chyba go już w tym meczu nie zobaczymy.

• 18. min.

7:10.Bannour nie trafia, Gierak świetnie przejmuje piłkę, Polacy dłuugo konstruujuą atak pozycyjny, ale opłaciło się! Szyba kończy go golem, a trener Tunezji prosi o czas.

• 17. min.

7:9. Tym razem świetnie odbija piłkę Wichary, dzięki czemu nie tracimy gola. A nawet - zdobywamy! Bielecki pod ręką bramkarza.

• 16. min.

7:8. Kapitalna bramka Lijewskiego: zawrócił, obrócił, przykozaczył i posłał nad głową bramkarza.

• 13. min.

6:6. Piękna kontra Tunezyjczyków na pustą bramkę i znowu mamy remis.

• 12. min.

5:6. Dwie minuty kary dla Kusa, fenomenalna obrona Szmala przed strzałem Bannoura.

• 12. min.

5:6. Bannour rzuca mocno, ale niecelnie, szybka kontra Polaków, Daszek zderza się z bramkarzem, bez bramki.

• 10. min.

5:6. Szmal odbija rzut Bannoura! I kolejne zmiany taktyczno-strategiczne. A Michał Jurecki pięknie trafia z lewego skrzydła! Odpowiada szybko Saied.

• 8. min.

4:5. Krajewski trafia!

• 7. min.

4:4. Kara dwóch minut dla Krzysztofa Lijewskiego. Tunezyjczycy próbują nam strzelić bramkę, ale obijają się o Szmala, wchodzi Wiśniewski i gramy z lotnym bramkarzem. Narady taktyczne, szerokie ustawienie Polaków, nieudane przebicie, kontra Tunezyjczyków, nie zdążyliśmy zmienić bramkarza, więc Wiśniewski w bramce - bez szans wobec rzutu Bannoura.

• 5. min.

3:4. Akcja braci Jureckich zakończona bramką, Tunezyjczycy protestują, ale wychodzimy na prowadzenie.

• 5. min.

3:3. Precyzyjnie rzuca Bannour i mamy remis. Będzie ciężko.

• 4. min.

2:3. Bartosz Jurecki kontra bramkarz i trzech rywali i jest bramka!

• 4. min.

1:2. Daszek ukarany żółtą kartką, ciągnie pięknie polska szarża, ale Jurecki za łatwo chce wykpić sie i doświadczonego tunezyjskiego bramkarza. Nic z tego.