Piłka ręczna. Vive Targi Kielce z Pucharem Polski [ZAPIS RELACJI]

• KONIEC MECZU

60. min.

27:28 KONIEC! Vive Targi Kielce zdobywają Puchar Polski 2013!

• 60. min.

27:28 Ghionea trafia z karnego, ale piłka w rękach Vive. Cztery sekundy do końca, czas dla Vive.

• 60. min.

26:28 Trafia Ghionea, odpowiada Jachlewski i utrzymuje się dwubramkowe prowadzenie mistrzów Polski.

• 58. min.

25:27 Cupić nie wykorzystał karnego. Vive gra w przewadze, bo karę dostał Ferenc Ilyes.

• 53. min.

22:25 Wisła broni lepiej, ale Vive wciąż punktuje, tym razem Jurecki.

• 49. min.

20:22 A jednak, Wisła zbliża się do rywali! Straty zmniejszają Ivan Nikcević i Wiśniewski.

• 45. min.

18:21 Piotr Grabarczyk (Vive) i Bostjan Kavas (Wisła) wędrują na ławkę kar.

• 44. min.

17:21 Denis Buntić pomaga Vive utrzymywać prowadzenie.

• 41. min.

15:19 Trafiają Ghionea z karnego i Christian Spanne, i Wisła odrabia część strat. Czas dla Vive.

• 39. min.

13:19 Vive odskakuje, czy Wisła jeszcze powalczy? Dobra obrona kielczan daje im raz po raz okazje do gry z kontry.

• 35. min.

12:16 Vive odskakuje! Trafiają Stojković i Cupić po kontrze.

• 31. min.

12:14 Zaczęła się druga połowa.

• 30. min.

12:14 Koniec pierwszej połowy. Vive osiągnęło w końcówce sporą przewagę, Orlen Wisła musi w przerwie wymyślić, jak poradzić sobie z obroną rywali.

• 29. min.

12:14 Świetna szczelna obrona Vive, Orlen Wisła nie ma na nią pomysłu. Gole Michała Jureckiego i prowadzenie rośnie.

• 27. min.

12:13 Lijewski pięknie wychodzi w górę i Vive znów na prowadzeniu. Po chwili kolejna dobra interwencja Szmala.

• 25. min.

12:12 Remis! Wiśniewski wykorzystał sytuację sam na sam ze Sławomirem Szmalem.

• 24. min.

11:12 Kara dwóch minut dla Urosa Zormana (Vive).

• 23. min.

11:12 Czas dla Wisły Płock.

• 22. min.

11:12 Znów odskoczył zespół Vive (Zorman i Olafsson), odpowiedział im Wiśniewski.

• 20. min.

10:10 Piękny ekwilibrystyczny rzut Rastko Stojkovicia, ale Wisła nie pozostaje dłużna - trafiają Wiśniewski i Muhamed Toromanović. Znów remis.

• 19. min.

8:9 Ghionea znów trafia z karnego, a w odpowiedzi trafia Thorir Olafsson. Straty zmniejsza Michał Kubisztal.

• 16. min.

6:8 Tomasz Rosiński i Uros Zorman dają Vive dwubramkowe prowadzenie.

• 13. min.

6:6 Marin Sego znów kapitalnie w bramce. Utrzymuje się remis, już nie ma takiego gradu bramek jak na początku spotkania.

• 10. min.

6:6 Wyrównał Lijewski, po chwili Vive na prowadzenie wyprowadził Zeljko Musa po kapitalnej kontrze. Wyrównał Valentin Ghionea z karnego.

• 8. min.

5:4 Klub z Płocka wychodzi na prowadzenie, ma piłkę, ale Vive skutecznie obronie.