ME piłka ręczna. Słowackie media: Spartaczyliśmy najważniejszy mecz

24 : 41
Informacje
ME piłkarzy ręcznych 2012 - Grupa A
Wtorek 17.01.2012 godzina 18:15
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Słowacja
13
11
24
Polska
17
24
41
Składy i szczegóły
Słowacja
Skład: M.Putera, R.Stochl - O.Rabek 3, P.Kukucka 5, L.Tarhai 2, P.Dudas, P.Hruscak, D.Valo 3, M.Kopco 2, A.Petro 3, M.Mikeci, L.Duris 2, T.Urban, M.Stranovsky 2, R.Antl 2
Polska
Skład: P.Wyszomirski, M.Wichary - B.Jaszka 2, P.Kuchczyński 5, G.Tkaczyk 8, K.Bielecki 3, A.Wiśniewski 1, B.Jurecki 6, M.Jurecki 5, T.Tłuczyński 2, M.Jurkiewicz 4, K.Syprzak 1, Z.Kwiatkowski 3, M.Zaremba, R.Orzechowski 1
?Słowacy spartaczyli absolutnie najważniejszy mecz na Mistrzostwach Europy? - zaczyna relację z meczu z Polakami słowacki portal sport.sme.sk. Ich reprezentacja przegrała we wtorek z biało-czerwonymi aż siedemnastoma bramkami i zajęła ostatnie miejsce w grupie A.
- Całkowicie zapomnieli, jak grać w piłkę ręczną. Polacy wszystko nam blokują! - miał według słowackiego portalu sport.sme.sk już w trakcie meczu krzyczeć trener rywali Polaków Zoltan Heister. "To już ósmy występ naszej reprezentacji na Mistrzostwach Europy i ciągle nie zdobyliśmy nawet punktu. Najprawdopodobniej stracimy przez ten turniej szanse na awans na Igrzyska Olimpijskie w Londynie" - czytamy w artykule.

"Pierwsza połowa w wykonaniu naszego zespołu nie była zła, przegrywaliśmy tylko czterema bramkami. O wszystkim zadecydowała fatalna druga część meczu" - dodają Słowacy. Ich zawodnicy nie byli zadowoleni z tego, jak sędziowie prowadzili spotkanie. - Chłopaki naprawdę chcieli. Nie będę komentował postawy sędziów, ale w pierwszej połowie kluczowe decyzje podejmowali na naszą niekorzyść - skomentował piwot Andrej Petro.