ME piłka ręczna. Polska prasa po meczu z Serbią: "Falstart Orłów"

18 : 22
Informacje
ME piłkarzy ręcznych 2012 - Grupa A
Niedziela 15.01.2012 godzina 18:15
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
7
11
18
Serbia
11
11
22
Składy i szczegóły
Polska
Skład:Wichary, Wyszomirski - Jaszka 1, Lijewski 2, Kuchczyński 1, Tkaczyk 1, Bielecki 4, Wiśniewski 1, B.Jurecki, M.Jurecki 3, Tłuczyński 2, Jurkiewicz 1, Syprzak 1, Zaremba 1
Serbia
Skład:Marjanac, Stanic - Sesum 1, Vujin 6, Nikcevic 6, Ilic 4, Prodanovic 3, Stojkovic, Beljanski, Vuckovic 1, Cutura 1
PRZEGLĄD PRASY. Polscy szczypiorniści przegrali w inauguracyjnym meczu Mistrzostw Europy z gospodarzami imprezy - Serbią 18:22. Polska prasa nie szczędzi piłkarzom Wenty krytycznych słów. "Falstart Orłów Wenty" - czytamy w "Gazecie Wyborczej". "Tandetny początek Polaków' - pisze "Przegląd Sportowy".
"Falstart Orłów Wenty" - "Gazeta Wyborcza"

"Duży zawód reprezentacji Polski na otwarcie mistrzostw Europy w Serbii. Po słabej grze, z aż piętnastoma stratami, ulegli gospodarzom 18:22

"Tandetny początek Polaków" - "Przegląd Sportowy"

"Nasi szczypiorniści przegrali mecz otwarcia z Serbią. I to nie przez sędziów, jak się można było obawiać, tylko przez własną nieudolność w ataku."

"Polacy rozbici" - "Rzeczpospolita"

" Porażka już w pierwszym meczu komplikuje walkę o medale. Polacy we wtorek ze Słowacją zagrają o wszystko, bo trudno wierzyć, że w takiej dyspozycji będą potrafili walczyć o zwycięstwo w czwartek z wicemistrzami świata, Danią."

"Belgradzkie piekło Polaków" - "Super Express"

" Polscy piłkarze dostali lodowaty prysznic na powitanie z Euro. Okazało się, że najsłabszą stroną biało-czerwonych jest to, z czego przez lata słynęli: mocna psychika. Wyszli na parkiet zdenerwowani, spięci i przestraszeni. co wykorzystali niesieni dopingiem swoich kibiców Serbowie."

"Katastrofa na początek mistrzostw" - "Fakt"

" Wiadomo było, że mecz z Serbią nie będzie łatwy, ale nikt nie spodziewał się takiego lania. We wtorek zagramy ze Słowacją. tego meczu już nie możemy przegrać."

"Niewypał na inaugurację Euro" - "Polska"

" Na słowa uznania mógł co najwyżej zasłużyć Karol Bielecki, który na pięć rzutów czterokrotnie trafił piłką do serbskiej bramki. niestety, nasz jednooki snajper pojawił się na parkiecie zbyt późno, kiedy Serbia miała już zdecydowaną przewagę."

ME piłka ręczna. Serbowi w lepszych humorach. Zobacz co piszą o meczu Serbia - Polska ?