Sport.pl

ME piłka ręczna. Bielecki: To nie była gra w piłkę ręczną

Reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu ME nie sprostała gospodarzom Serbii i przegrała 18:22. - To co dziś zaprezentowaliśmy to nie była gra w piłkę ręczną; wydaje mi się, że przeszliśmy obok meczu - powiedział po meczu Karol Bielecki.
18 : 22
Informacje
ME piłkarzy ręcznych 2012 - Grupa A
Niedziela 15.01.2012 godzina 18:15
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
7
11
18
Serbia
11
11
22
Składy i szczegóły
Polska
Skład:Wichary, Wyszomirski - Jaszka 1, Lijewski 2, Kuchczyński 1, Tkaczyk 1, Bielecki 4, Wiśniewski 1, B.Jurecki, M.Jurecki 3, Tłuczyński 2, Jurkiewicz 1, Syprzak 1, Zaremba 1
Serbia
Skład:Marjanac, Stanic - Sesum 1, Vujin 6, Nikcevic 6, Ilic 4, Prodanovic 3, Stojkovic, Beljanski, Vuckovic 1, Cutura 1
Kacper Merk: To był tylko wypadek przy pracy?

Karol Bielecki: Trudno powiedzieć, ale na pewno to nie był nasz dzień i nasz mecz. To co dziś zaprezentowaliśmy to nie była gra w piłkę ręczną; wydaje mi się, że przeszliśmy obok meczu. A jeśli chcemy tu ugrać cokolwiek, nie możemy się tak prezentować.

KM: Szczególnie kiepsko i wolno graliście w ataku. Nie było pomysłów na akcje ofensywne?

KB: Nie realizowaliśmy tego, co sobie założyliśmy. Zabrakło nam zdecydowania, bo mieliśmy sytuacje, ale zamiast wtedy iść i włożyć tą piłkę do siatki, my pudłowaliśmy albo popełnialiśmy strasznie głupie błędy.

KM: Rok temu wygraliśmy z Serbią 27-26, teraz wysoka porażka. To oni poszli do przodu, czy my się cofnęliśmy?

KB: To my się cofnęliśmy. Rok temu na mistrzostwach świata też nie graliśmy nic wielkiego, ale udało nam się wygrać. Teraz im chciało się chyba po prostu bardziej niż nam. Może trochę się przestraszyliśmy, trochę zabrakło nam skuteczności, a to wszystko sumuje się na to, że oddaliśmy im ten mecz za darmo.

KM: Rastko Stojković mówił, że Polska zagra z Serbią w finale...

KB: Dajmy spokój, w jakim finale. Na razie przegraliśmy z Serbią, która na pewno była w naszym zasięgu. Teraz musimy skupić się na Słowacji - przede wszystkim musimy zagrać w piłkę ręczną na naszym poziomie. Jeśli tak będzie, jestem pewny że wygramy.

Więcej o:
Komentarze (21)
ME piłka ręczna. Bielecki: To nie była gra w piłkę ręczną
Zaloguj się
 • Gość: JOR

  Oceniono 5 razy 5

  Bielecki to facet z jajami.Tyle.

 • ligma89

  Oceniono 5 razy 5

  No i to jest komentarz po meczu. A nie jakieś lelum polelum typu: "szanujemy przeciwnika... daliśmy z siebie wszystko... zabrakło szczęścia" często wygłaszane przez naszych pseudopiłkarzy. Zawalili sprawę po całości. Muszą się szybko podnieść bo będzie katastrofa.

 • colbyco

  Oceniono 7 razy 5

  "KM: Rok temu wygraliśmy ze Szwecją 27-26, teraz wysoka porażka. To oni poszli do przodu, czy my się cofnęliśmy? " a ja bylem przekonany ze gramy z Serbia

 • 4xmg

  Oceniono 2 razy 2

  Niestety potwierdziło się już nie raz, że grając z gospodarzami turnieju jesteśmy sparaliżowani i nic nam nie wychodzi. O wartości reprezentacji przekonamy się w następnych 2 meczach ale na razie nie można nic dobrego o naszej drużynie powiedzieć. Karol Bielecki wyróżnił się pozytywnie w tym meczu ale sam nic nie zdziała. Do boju orły . Mierzcie siły na zamiary a nie zamiar podłóg sił.

 • Gość: dede

  Oceniono 2 razy 2

  najsmutniesze to, że Serbia nie grała jakiegoś wybitnego meczu a i tak łatwo wygrali....

 • zebrzec

  Oceniono 2 razy 2

  gralismy z gospodarzem na starcie ( a ztym jak jest chyba wiadomo, nie tylko sportowa kwestia tu dochodzi).. teraz bedzie z górki!!!! głowa do góry!!

 • tajemnica44

  Oceniono 4 razy 2

  masz rację Karol to nie była gra w piłkę ręczną

 • Gość: latek

  Oceniono 2 razy 2

  brakuje jaj.Jesli braknie piłkarza z pierwszej 7,to już jest po meczu.Inni tego problemu nie mają.

 • old_lodzer

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli Tkaczyk i Bielecki wiedzą, co trzeba było zrobić, to czemu tego nie zrobili ? Ostatnio po każdym przegranym meczu byłe " gwiazdy" wygłaszają banały w typu " przeszlismy obok meczu, nie tak powinno być" itp bzdety. To nie przechodźcie, tylko zapierda..... bo po to tam pojechaliście . Reprezentacji potrzeba walczaków, a nie rzeczników prasowych ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX