Landin, Rasmussen - Mogensen, M.Christiansen 1, Boesen 4, L.Christiansen 4, Bagersted 1, Jensen, Spellerberg 2, Noeddesbo, L.S.Hansen, Lindberg 6, R.T.Hansen 3, Soendergaard 2, M.Hansen 5, Nielsen
Polska
Skład:
Szmal, Wyszomirski - Jaszka 2, Kuchczyński 3, Tkaczyk 4, Tomczak, Bielecki 1, Siódmiak, B.Jurecki 3, Jurasik, Grabarczyk, Tłuczyński 6, Jurkiewicz 6, M.Lijewski, Rosiński, Zaremba 2
- Jestem z nich dumny, wielka chwała za to, co zrobili w drugiej połowie. Nie zawsze te najgło¶niejsze nazwiska odgrywaj± pierwszoplanow± rolę - powiedział po przegranym meczu z Dani± (27:28) Sławomir Szmal.

- Następne dwa mecze będ± równie ciężkie. Wydaje mi się, że jest szansa na dwa zwycięstwa. Gdybym nie wierzył w awans, to bym tu nie przyjeżdżał, wci±ż mamy na to szansę.

Jak będziemy grac od pocz±tku tak jak w drugiej połowie, gdy będziemy ciężko pracować na nasze pozycje rzutowe, to będziemy wygrywać. A jak będziemy rzucać w kierunku bramki bez przygotowania, to ta gra nie ma sensu.

Nie można porównywać dwóch połów tego meczu. W drugiej szła ciężka robota. Była walka, było zdarzanie się z przeciwnikiem. W pierwszej chcieli¶my jak najmniejszym kosztem oddawać rzuty, bez kontaktu z przeciwnikiem, a tak się nie da na mistrzostwach ¶wiata.

Rozmawiałem przed meczem z Serbami i Chorwatami o Duńczykach. Mówili, że Duńczycy w tym sezonie graj± ¶wietn± piłkę ręczn±. Nasza pierwsza połowa wygl±dała tak, jak ich w ich meczach z Duńczykami, z którymi przegrali wysoko.

U rywali widać było załamanie w drugiej połowie, już nie byli tacy pewni. Mowa ciała pokazała, że teraz graj± jak równy z równym. Swoje zrobiły też dwa błędy sędziów i nie uznana bramka Marcina Lijewskiego - powiedział Sławomir Szmal.