M¦ w piłce ręcznej 2015. Polska - Niemcy. Wi¶niewski: Nie mogli¶my znaleĽć swojego rytmu

26 : 29
Informacje
M¦ piłkarzy ręcznych 2015 - Grupa D
Pi±tek 16.01.2015 godzina 17:00
Wyniki szczegółowe
1 poł
2 poł
Wynik
Polska
13
13
26
Niemcy
17
12
29
Składy i szczegóły
Polska
Skład:Szmal, Wyszomirski - Lijewski 7 (1), Bielecki 1, Rojewski, Wi¶niewski 1, B. Jurecki 3, M. Jurecki 5, Grabarczyk, Jurkiewicz 1, Syprzak 3, Daszek 3, Szyba, Chrapkowski 2. Kary: 10 minut.
Niemcy
Skład:Heinevetter, Lichtlein - Kneer, Gensheimer 7 (4), Sellin 1 (1), Wiencek 1, Pekeler 1, Groetzki 4, Weinhold 9, Strobel 3, Schmidt, Kraus 1, Müller, Schöngarth 1, Drux 1. Kary: 12 minut.
- Od pocz±tku gra nam się nie układała. Być może byli¶my za bardzo naładowani, za bardzo chcieli¶my jak najszybciej wygrać mecz - powiedział lewoskrzydłowy polskiej reprezentacji Adam Wi¶niewski. Biało-czerwoni przegrali swój pierwszy mecz na mistrzostwach ¶wiata z Niemcami 26:29. W drugim zagraj± z Argentyn±. Pocz±tek spotkania w niedzielę o 17. Relacja Z Czuba i na żywo na Sport.pl.
- Nie mogli¶my wej¶ć w swój rytm meczowy. Słabo zagrali¶my w obronie, przegrywali¶my pojedynki jeden na jeden, co się kiedy¶ nie zdarzało. Zawsze pierwsze mecze na mistrzostwach czy to Europy, czy ¶wiata nam nie wychodziły. Przegrywaj±c czteroma bramkami po pierwszej połowie, w szatni powiedzieli¶my sobie, że wychodzimy na drug± połow± walczyć i wygrać. Doskoczyli¶my nawet na remis, ale szali zwycięstwa nie zdołali¶my przechylić na nasz± korzy¶ć - powiedział Wi¶niewski.

I dodał: - Stracili¶my dwa punkty, ciężko będzie walczyć o pierwsze miejsce w grupie. Ale mistrzostwa dopiero się zaczynaj±, jeszcze wszystko może się zdarzyć, każdy może wygrać z każdym w naszej grupie. Musimy tylko wyci±gn±ć konsekwencje z tego meczu.

W drugim meczu na M¦ w Katarze Polacy zagraj± z Argentyn±. Pocz±tek spotkania w niedzielę o 17. Relacja Z Czuba i na żywo na Sport.pl.

Polskie medale w Soczi, M¦ w siatkówce, a może kankan Kubota? Wybierz sportowe przeżycie roku