Spędź wieczór i noc ze Sport.pl!

Poniedziałkowy wieczór i wtorkowa noc obfitują w ważne dla Polaków wydarzenia sportowe. Szczypiorniści, Radwańska, Boruc... To wszystko możesz śledzić na Sport.pl
Już o godz. 21 warto zasiąść przed komputerem i spoglądać na relację z meczu Southampton - Everton. W bramce gospodarzy powinien stanąć Artur Boruc. Śledzić poczynania polskiego golkipera można oczywiście też na telefonach na m.sport.pl lub aplikacji Sport.pl Live na Androida.

Ale to będzie dopiero rozgrzewka. Pół godziny później swoje zmagania rozpoczną polscy szczypiorniści, a do walki poprowadzą ich chłopaki Z Czuba. Będzie więc nie tylko emocjonująco, ale również dowcipnie. O ćwierćfinał MŚ zagrają z Węgrami. Tam naszych zawodników oczekują już Duńczycy.

Spotkanie polskich piłkarzy ręcznych powinno się skończyć około 23.30. Niby czas już spać, ale zawsze można mieć schowaną pod poduszką komórkę. A tam opisywać będziemy zmagania ćwierćfinałowe Agnieszki Radwańskiej z Chinką Na Li. Z Czuba postara się, aby nie było powodów do zaśnięcia. Mecz będzie można też obejrzeć na Eurosporcie. Początek o 1. Półfinał jest na wyciągnięcie ręki.