Pilne! Ostatnie bilety na Świętą Wojnę

Ostatnia szansa na kupno biletów na szlagierowo zapowiadający się finał Vive Targi Kielce - Orlen Wisła Płock. W środę po południu zostało zaledwie po 18 wejściówek.
Można je nabyć już tylko w dwóch punktach sprzedaży na terenie miasta: w studiu fotograficznym Bakalarz Foto-Perfect (ul. Paderewskiego 32) i w biurze podróży Bilbao Travel (ul. Leonarda 1). Wejściówki na świętą wojnę kosztują 35 zł normalny oraz 25 zł ulgowy. Oprócz kupna biletów, wszyscy kibice mają jeszcze jeden obowiązek - ubrać się na żółto. Tak właśnie zamarzył sobie holenderski sternik Vive Targi Kielce Bertus Servaas. Chce on, by w weekend w obiekcie przy ul. Bocznej był modny tylko i wyłącznie żółty kolor. Przedstawiciele mistrza Polski wszem i wobec agitują (we wtorek byli m.in. w naszej redakcji), by każdy kto będzie na finałowej odsłonie świętej wojny założył na siebie jak najwięcej tego koloru.Mecze finałowe odbędą się 21 maja i 22 maja o godz. 17.30. Transmisja w Polsacie Sport.

Kielecki klub cały czas przyjmuje natomiast zapisy na wyjazd na finałowe pojedynki w Płocku. Prowadzone są one w nowej siedzibie klubu przy ul. Robotniczej. Zapisywać można się na wyjazd autokarem lub kupić tylko bilety. Obowiązkowo trzeba wpłacić pełną kwotę (na oba mecze, w razie zakończenia rywalizacji w sobotę będzie zwrot pieniędzy) i podać numer PESEL. Koszt wyjazdu w obie strony wynosi 35 zł, a bilety na mecz kosztują 15 zł.