Sport.pl

Przeprowadzka w stronę Europy

Vive Targi Kielce zmienia siedzibę.
Do reprezentacyjnej, jak przystało na klub z europejskimi ambicjami, siedziby przeprowadza się klub sportowy Vive Targi Kielce. Po 20 latach z hali przy ul. Krakowskiej 72 mistrzowie Polski przenoszą się na ul. Robotniczą 5.

Nowe lokum szczypiornistów sąsiaduje z charakterystycznym wieżowcem firmy Kolporter. Będą tam dzierżawić dwa górne piętra w nowo wybudowanym biurowcu, łącznie zajmować będą 400 metrów kwadratowych.

Sekretariat, pokoje trenerów, zarządu i sala do rozmów z klientami znajdą się drugim piętrze. Górny poziom zajmie dział marketingu, biura unijnego projektu realizowanego przez klub "Gramy Razem dla Świętokrzyskiego", powstająca klubowa telewizja (ma ruszyć na początku czerwca) oraz sala konferencyjna. Nie zabraknie też specjalnego pomieszczenia na klubowe trofea.

- Skoro nasze sportowe ambicje są coraz wyższe, to potrzebujemy reprezentacyjnej siedziby na europejskim poziomie. Klub cały czas się rozwija, rośnie, dlatego musieliśmy zwiększyć ilość zajmowanego miejsca, bo na Krakowskiej było już go dla nas za mało - potwierdza Radosław Wasiak, dyrektor Vive Targi Kielce.

Przeprowadzka rozpocznie się w środę, a już od poniedziałku wszyscy pracownicy klubu będą działać w nowej siedzibie.