W Mielcu w poniedziałek, w Kielcach we wtorek i środę

Piłka ręczna. Tak wyglądać mają terminy gier po uwzględnieniu odwołania i decyzji o powtórce trzeciego ćwierćfinału Stal Mielec - Warmia-Anders Group Społem Olsztyn.
Znaleźć terminy po nagłej decyzji ZPRP w sprawie protestu olsztynian nie jest łatwo. We wstępnej wersji powtórzony ćwierćfinał w Mielcu planowano na sobotę, ale tego dnia tamtejsza hala zarezerwowana jest przez PlusLigowe siatkarki. Zarezerwowana bo do czwartego meczu w ćwierćfinale ekstraklasy pań pomiędzy Stalą Mielec a Atomem Trefl Sopot wcale dojść nie musi - sopocianki prowadzą 2:0, a trzecie starcie w piątek o godz. 18.

W przypadku niedzieli nie ma zgody policji. A to dlatego, że w III lidze piłkarskiej w grupie lubelsko-podkarpackiej jest mecz podwyższonego ryzyka. W niedzielę o godz. 16 Stal Mielec podejmuje lokalnego rywala Siarkę Tarnobrzeg.

W tej sytuacji pierwszy wolny termin to poniedziałek. Stal (według informacji "Gazety" mielczanie łagodzą stanowisko i negocjacje, by wyszli na parkiet są bliskie powodzenia) i Warmia zagrają tego dnia, a dzień później zwycięzca przeniesie się do Kielc na pierwsze dwa mecze półfinałowe.

Pierwszy pojedynek w Hali Legionów rozpocznie się w świąteczny wtorek o godz. 17, a drugie starcie w środę 4 maja o godz. 18.30.