I w k這potach za mocne

Pi趾a r璚zna. Sensacji w Lublinie nie by這. Mistrzynie Polski, kt鏎e przed meczem us造sza造 nieco lepsze wie軼i w sprawie zagro穎nej przysz這軼i klubu rozbi造 KSS dwunastoma bramkami.
Po porannym spotkaniu w ratuszu okaza這 si, 瞠 r瘯 do 15-krotnych mistrzy Polski chce wyci庵n望 (i przej望 zesp馧) lubelska Wy窺za Szko豉 Spo貫czno-Przyrodnicza. Wida, 瞠 warto, bo nawet prze篡waj帷y tak trudne chwile SPR by poza zasi璕iem kielczanek. KSS m鏬 si cieszy tylko przez pierwsze siedem minut, bo po nich prowadzi 3:2 (Milena Kot). Gdy po niespe軟a kwadransie trener go軼i Zdzis豉w W御 bra czas jego zesp馧 przegrywa ju 4:9. KSS nie radzi sobie w ataku pozycyjnym, nie rzuci豚y pewnie nawet 20 bramek gdyby nie Marta Rosi雟ka, kt鏎a jako jedyna dor闚nywa豉 poziomem wcale nie nadzwyczajnie dysponowanym gospodyniom. I tak ju w pierwszej po這wie mistrzynie uciek造 kielczankom na 12 bramek (21:9). Po przerwie obraz gry nie uleg zmianie, cho najpierw Grzegorz Go軼i雟ki, a potem Zdzis豉w W御 si璕n瘭i po zmienniczki. A mimo to przewaga lublinianek jeszcze uros豉 (33:20 w 55 min.). W sobot o godz. 17 w ostatnim meczu w tym roku KSS zagra na Krakowskiej z Zag喚biem Lubin.

SPR Lublin - KSS Kielce 36:24 (23:15)

SPR: G鏎ecka, Frodyma - Mihdaliova 7, Repelewska 6, W這dek 5, Wojtas 4, Marzec 3, Majerek 3, Sviderskiene 2, Wilczek 2, Wojdat 2, Figiel 2, Skrzyniarz, Danielczuk. Kary: 6 minut.

KSS: Kozie, Wa販erz - Rosi雟ka 11, Abramauskaite 4, Kot 2, Drabik 2, Stradomska 2, Grabarczyk 1, Kaba豉 1, Gedroit 1, Nowak, Pokrzywka, M造narczyk, Lalewicz. Kary: 6 minuty.

S璠ziowali: Cezary Figarski i Dariusz 畝k (Radom). Widz闚: 400.