Święta wojna rozpala kibiców

Piłka ręczna. Klub Vive Targi Kielce organizuje wyjazd kibiców na hitowy klasyk polskiej ekstraklasy czyli mecz z Orlen Wisłą Płock. Zapisy ruszają w czwartek o godz. 10. A w Płocku bilety idą jak woda.
Koszt całego wyjazdu - z przejazdem - to 60 zł. Można też zapisywać się tylko na same bilety. Wtedy należy wpłacić tylko 25 zł. Zapisy (dla osób spoza stowarzyszenia kibiców) od godz. 10 w czwartek 4 listopada w siedzibie klubu przy ul. Krakowskiej 72. Trzeba od razu podać dane zapisywanych osób (imię, nazwisko, numer PESEL) oraz zapłacić - zależnie od wersji - za całt wyjazd lub bilet.

Osoby zrzeszone w klubie kibica wszelkie informacje uzyskają pod nr tel. 508 293 604 (Marceli Lipiec).

Przypomnijmy, że pojedynek 11. kolejki Superligi odbędzie się w nowiutkiej Orlen Arenie w środę 17 listopada o godz. 20 (transmisję przeprowadzi też Polsat Sport). Wyjazd kieleckich kibiców spod hali przy ul. Żytniej 1 w Kielcach o godz. 11.

Niezależnie od skali zainteresowania fanów mistrza Polski sportowe otwarcie nowego obiektu Wisły będzie na żywo obserwowała rekordowa liczba widzów na meczu polskiej ekstraklasy. W pierwsze trzy dni przedsprzedaży w Płocku rozeszło się 5000 wejściówek! Zostało ledwie pięćset w czterech sektorach.