Piłka ręczna. Karol Bielecki wróci do gry w lipcu?

Gwiazda reprezentacji Polski w piłce ręcznej Karol Bielecki, który nie widzi na lewe oko, już w lipcu zamierza rozpocząć treningi ze swoim zespołem Rhein-Neckar Löwen.
Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas ?

Bielecki rozpoczął w tym tygodniu rehabilitację w Niemczech i jeśli przebiegnie ona zgodnie z planem, chce spróbować wrócić do gry w piłkę ręczną. W podjęciu takiej decyzji pomogły mu kolejne konsultacje z lekarzami, którzy twierdzą, że Bielecki wcale nie musi kończyć przygody ze sportem. Według nich gra nie powinna zagrażać ani uszkodzonemu, ani zdrowemu oku, zwłaszcza kiedy zawodnik będzie zakładał na mecze specjalne gogle zabezpieczające.

- 17 lipca Karol ma podobno rozpocząć w Niemczech przygotowania do sezonu - powiedział w kronice sportowej Programu 1 Polskiego Radia trener Polaków Bogdan Wenta.

Przypomnijmy, 28-letni dysponujący jednym z najmocniejszych rzutów na świecie rozgrywający, koszmarnego urazu nabawił się, walcząc o piłkę z Chorwatem Josipem Valciciem w pierwszych minutach towarzyskiego spotkania z Chorwacją 11 czerwca w Kielcach.

Vive Kielce ? po losowaniu LM: Powalczymy