Sport.pl

Już w sobotę walka o ósme złoto

Piłka ręczna. Rewelacja rozgrywek, prezenty i niespodzianki dla kibiców - to wszystko czeka na tych, którzy przyjdą w weekend do Hali Legionów na finałowe spotkania mistrzostw Polski Vive Targi Kielce - MMTS Kwidzyn.
- Jesteście naszym ósmym zawodnikiem, jak krzyczycie, skandujecie nasze imiona i nazwiska, to naprawdę pomaga, buduje nas w środku. Zapraszam wszystkich na Boczną - mówi Kazimierz Kotliński, bramkarz Vive Targi Kielce.

Na finał finałów z pogromcą Wisły Płock zostały jeszcze ostatnie bilety. Oprócz dwóch punktów w centrum miasta (biuro Bilbao Travel i Bakalarz Foto Perfect) będzie je można nabyć także w kasach hali dwie godziny przed rozpoczęciem obu spotkań. Wielki finał startuje w sobotę o godz. 15. Mecz w niedzielę o godz. 17.30.

Tubić odchodzi

Sprowadzony w trybie awaryjnym do Kielc serbski prawoskrzydłowy Dragan Tubić odchodzi z klubu po zakończeniu sezonu. Jeszcze przed wyjazdem na finał Pucharu Polski do Lubina mówił: - Mam problemy z aklimatyzacją, bo zawsze grałem w u siebie. Na razie zawodzę, ale spokojnie.

Więcej okazji jednak nie będzie. Już przesądzone jest, że kielczanie nie skorzystają z opcji przedłużenia kończącej się po sezonie umowy.