Ręczni dziękują kibicom, a Leicester walczy o mistrzostwo [ROZKŁAD WEEKENDU]

Polscy piłkarze ręczni są już pewni awansu do igrzysk olimpijskich w Rio, ale ostatnim meczem będą chcieli podziękować kibicom za wspaniały doping. W Anglii Leicester walczy o mistrzostwo Anglii. Zapraszamy na rozkład niedzieli.
Oto najważniejsze wydarzenia sportowe, które będziemy relacjonować na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Niedziela

godz. 14:30 Sunderland - Leicester

Drużyna Claudio Ranieriego jest na ostatniej prostej do zwycięstwa w Premier League. Jeśli "Lisy" wygrają, a Tottenham straci punkty z Manchesterem United, to będą już bardzo bliska sprawienia największej w angielskiej lidze w XXI wieku.

godz. 17:00 Tottenham - Manchester United

United walczą o puchary (są w tej chwili na 5. miejscu i mają szansę nawet na grę w Lidze Mistrzów), Tottenham zaś o mistrzostwo. "Koguty" mają osiem punktów straty do Leicester.

godz. 20:00 Tunezja - Polska (kwal. do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro)

To ostatni mecz turnieju kwalifikacyjnego. Polacy są już pewni awansu do igrzysk olimpijskich w Rio, ale ostatnim meczem będą chcieli podziękować polskim kibicom za wspaniały doping.

Dzieje się też: Stelmet Zielona Góra (koszykówka, godz. 13:45), Schalke 04 - Borussia D. (piłka nożna, godz. 15:30) ROW Rybnik - Get Well Toruń (żużel, godz. 17:00) Macedonia - Chile (piłka ręczna, godz. 18:00), ROW Rybnik - KS Get Well Toruń (żużel, godz. 17.00), Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (żużel, godz. 19.30), Paryż-Roubaix (kolarstwo)

Ekstraklasa w Sport.pl. Kto ma największe szanse na pierwszą ósemkę? A kto na nią zasługuje?