Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2016. Rywal Polaków ukarany za złe skarpetki

Reprezentacja Macedonii, niedzielny rywal Polaków na rozgrywanych w naszym kraju mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych, musi zapłacić 500 euro kary za nieodpowiedni ubiór zawodników. W piątkowym mecz z Francją nie wszyscy zawodnicy mieli te same skarpetki. Mecz Polska - Macedonia w niedzielę o godz. 20.30. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE!

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Taka informację podał macedoński portal sportclub.mk. Informuje on, że kara dla Macedończyków spowodowana jest tym, że "zawodnicy nie grali w identycznym sprzęcie" dodając, że chodzi o skarpetki.

Karę poniosą też Francuzi. I to wyższą. Jak donosi sportclub.mk Trójkolorowi zapłacą 500 euro "za dodatkowe skarpety", ale też 1000 euro za brak na koszulkach logo 2016 EHF EURO.

W pierwszych meczach grupy A w Tauron Arenie Kraków Francja pokonała Macedonię 30:23, a Polska po dramatycznej końcówce Serbię 29:28. W niedzielę o godz. 18 Francja zmierzy się z Serbią, a o godz. 20.30 biało-czerwoni z Macedonią. Relacja na żywo na Sport.pl.Co Ty wiesz o piłce ręcznej?