Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2016. Snapchat Sport.pl w rękach gwiazdy Barcelony i specjalne logo

Z okazji rozpoczynających się 15 stycznia Mistrzostw Europy w piłce ręcznej zespół Sport.pl przygotował dla swoich czytelników specjalne atrakcje. W aplikacji Snapchat specjalnie dla Sport.pl turniej będzie pokazywał od kulis reprezentant Polski - Kamil Syprzak. Na czas mistrzostw zmieni się również logo Sport.pl.
Kamil Syprzak, brązowy medalista Mistrzostw Świata w piłce ręcznej i zawodnik Barcelony zrelacjonuje w aplikacji Snapchat specjalnie dla Sport.pl przebieg turnieju EHF EURO 2016, rozgrywanego w Polsce w dniach 15-31 stycznia br. Na Snapchacie Sport.pl użytkownicy będą mogli śledzić kulisy spotkań biało-czerwonych i podpowiadać piłkarzowi, co chcieliby zobaczyć, wykorzystując hashtag #sportPLSypie.

- Z zainteresowaniem śledziłem relacje Andrzeja Wrony z siatkarskich kwalifikacji, więc gdy otrzymałem ofertę prowadzenia Snapchata Sport.pl w czasie EURO nie zastanawiałem się długo. Chcę pokazać kibicom, że jesteśmy równie "cool", jak siatkarze i piłkarze. Oglądajcie moje "snapy", komentujcie i podpowiadajcie mi w mediach społecznosciowych z hashtagiem #sportPLSypie - mówi Kamil Syprzak .

Sport.pl już po raz drugi w tym roku daje kibicom możliwość śledzenia dużego turnieju poprzez relacje autorstwa reprezentanta Polski. Wcześniej przebieg siatkarskich kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro relacjonował na Snapchacie Sport.pl siatkarz Andrzej Wrona. W trakcie jego relacji kanał Sport.pl w tej aplikacji zyskał ponad 13 tys. obserwujących i według rankingu Hash.fm jest najpopularniejszą sportową marką w śr ód polskich użytkowników Snapchata.

Na czas turnieju Sport.pl przygotował także specjalne logo z elementami nawiązującymi do piłki ręcznej, aby dodatkowo wspierać polską reprezentację.