MŚ piłkarek ręcznych. Polki gotowe na półfinał są już w Belgradzie

18 : 24
Informacje
MŚ piłkarek ręcznych 2013 - Półfinał
Piątek 20.12.2013 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
1 poł
2 poł
Wynik
Polska
6
12
18
Serbia
14
10
24
Składy i szczegóły
Polska
Skład:
Gapska, Wysokińska - Stachowska, Niedźwiedź 2, Siódmiak 1, Grzyb 1, Kudłacz 1, Koniuszaniec 2, Wojtas 1, Semeniuk-Ochlawa 1, Szwed-Orneborg 4, Migała, Stasiak 1, Jochymek 1, Kulwińska 2, Byzdra
Serbia
Skład:
Tomasević - Krpez, Popović 1, Lekić 8, Zivković 2, Damnjanović 4, Erić 1, Risović, Rajović, Ognjenović 2, Filipović, Nisavić 1, Stoiljković, Liscević, Cvijić 5, Lojpur
Polskie piłkarki ręczne, które w ćwierćfinale pokonały Francję i awansowały do najlepszej czwórki, dotarły już do Belgradu. W stolicy Serbii w piątek rozegrają bój o awans do finału z gospodyniami turnieju. Początek meczu o 18.
Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

Polki są rewelacją turnieju. Już pokonanie Rumunek i awans do ćwierćfinału był sporą niespodzianką. Jednak fakt, że Polki kosztem Francuzek są w najlepszej czwórce turnieju, jest już sensacją.

Biało-czerwone nie mają już na sobie większej presji. To, co osiągnęły, już jest sukcesem i teraz mogą tylko jeszcze bardziej zaskoczyć kibiców. Nieco inaczej jest z Serbkami. W tej chwili są one uznawane przez bukmacherów za faworytki do wygrania całego turnieju. Dodatkowym atutem jest to, że grają we własnym kraju przy dopingu kilku tysięcy fanów na trybunach. Czy Polki będą w stanie sprawić w piątek w Belgradzie kolejną niespodziankę? W czwartek rano opuściły Nowy Sad i po ponad godzinie jazdy autokarem dotarły do Belgradu, gdzie zameldowano je w hotelu Falkensteiner. O godz. 18 mają rozpocząć pierwszy trening w Kombank Arenie, gdzie w piątek o 18.00 zmierzą się z Serbkami o awans do finału.

Relacja na żywo z meczu z Serbią na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Czy Polki awansują do finału MŚ w piłce ręcznej?