Jedyny w 2019 roku Górski Runmageddon wkrótce na Kocierz

Górski Runmageddon Kocierz w gminie Andrychów - na to wydarzenie czeka cały świat biegaczy przeszkodowych oraz fanów ekstremalnego, górskiego wycisku. To jedyny event, podczas którego uczestnicy pokonywać będą mogli przeszkody Runmageddonu na górskich szlakach. Czekają na Was niecodzienne widoki, mocne podbiegi, dzikie zgliszcza górskich lasów i wyrazisty klimat, a do tego 6 formuł dla każdego, od dzieci po dorosłych, w tym ostatni w sezonie 2019: Hardcore (21 km, 70 prze-szkód) i Ultra (42 km i 140 utrudnień) dla najwytrwalszych zawodników.

5 i 6 października Runmageddon wraca na Kocierz. Ponownie odbędzie się w urokliwym miejscu, tuż przy Kocierz Hotel & Spa na wzgórzach Przełęczy Kocierskiej. - Zeszłoroczny Runmageddon na Kocierzu był oceniony przez Runmageddończyków jako najlepszy event roku 2018. Dlatego wracamy tutaj w październiku, by po raz kolejny zaserwować górskie, hardcorowe wrażenia dla naszych Runmageddoń-czyków - mówi Jaro Bieniecki, prezes RUNMAGEDDON S.A.

- Czekaliśmy na Runmageddończyków cały rok! Tegoroczna impreza odbywa się 2 tygodnie wcześniej, co nie znaczy jednak, że padający śnieg to opcja nierealna. Kocierz i jego klimat rządzi się swoimi pra-wami i każdy musi być na to gotowy. Cieszymy się, że mimo jego hardcorowego charakteru, wybraliście zeszłoroczny Runmageddon na Kocierzu jako ten najlepszy w 2018 roku. Dziękujemy, że jesteście, że tworzycie tak wspaniałą społeczność – życzymy sobie by każdy nasz event odbywał się w tak cudownej atmosferze jak właśnie Runmageddon. Do zobaczenia na trasie!

– v-ce prezes Kocierz Hotel&SPA – Daniel Sordyl.

Jedyny w 2019 roku Górski Runmageddon wkrótce na KocierzJedyny w 2019 roku Górski Runmageddon wkrótce na Kocierz materiały partnera

Podczas tegorocznego eventu uczestnicy będą mogli wziąć udział w 6 formułach. Dzieci w wieku 4-11 lat będą mogły pokonać jednokilometrową trasę Runmageddonu Kids z 10 przeszkodami. Młodzież 12-15 lat sprawdzi się na trasie dwóch kilometrów z 15 utrudnieniami w formule Junior. Osoby po 16 roku życia (za osobistą zgodą rodzica) i dorośli będą mogli się zmierzyć się z idealnym dystansem dla debiu-tantów - Intro (3 km, 15 przeszkód) lub ulubioną formułą Runmageddończyków - Rekrut (6 km, 30 przeszkód). Pełnoletni będą mogli też podjąć wyzwanie formuł: Hardcore (21 km, 70 przeszkód) i Ultra (42 km i 140 utrudnień).

Kocierskie wydarzenie gwarantuje ekstremalne, sportowe wyzwanie zarówno dla fanów aktywności fizycznej, biegaczy górskich czy przełajowych, a także dla dzieci i młodzieży, które mimo jesieni szukają niecodziennej przygody. Zapisy na wydarzenie zostały już otwarte i można ich dokonać tutaj.