Łódź błotem i śmiechem płynąca

Wakacyjna sobota, fantastyczna zabawa i mnóstwo pozytywnej energii - tak zapowiada się łódzki Runmageddon. Już 17 sierpnia, jedynie cztery kilometry od ścisłego centrum miasta, czyli na Łódzkich Błoniach, stanie na linii startu kilka tysięcy Runmageddończyków. Niektórzy z nich pokażą siłę i charakter pierwszy raz, niektórzy kolejny. Jedno jest pewne, bez względu na różnice, każdy przeżyje cudowną przygodę!

„Kosmate misie”, „Kozy mroku bez wyskoku”, „Łódzcy rębacze”, „Młode ogórki”, „Bice-klaty-tarapaty” i „Biegnij kotku w rzadkim błotku” – to tylko niewielka część drużyn, które pobiegną w Łodzi. A w teamie warto biegać! Im więcej członków liczy drużyna, tym większą zniżkę na kolejne eventy można uzyskać. Koledzy z pracy, szkoły, studiów, rodzina czy sąsiedzi, na Runmageddonie wszyscy walczą razem, ramię w ramię pokonując kolejne przeszkody na trasie.

-Może i w Łodzi Uczestnicy nie zmokną za bardzo, ale na pewno czyści na mecie nie staną. Błota nie zabraknie – zapewnia Tomasz Prykowski, dyrektor eventu. Uczestnicy będą walczyć na trasach formuł Intro (3km +15 przeszkód) oraz Rekruta (6km +30 przeszkód). Co istotne, Rekruta będzie można pokonać w trakcie dnia, a także wyruszyć na nocną przygodę i z czołówką na głowie, wśród ciemności, dobiec do mety.

RunmageddonRunmageddon Runmageddon

W Łodzi swoje sportowe umiejętności zaprezentują także najmłodsi, którzy wezmą udział w formule Kids (1km +10 przeszkód) dedykowanej dzieciom w wieku od 4-11 lat. Młodzież (12-15 lat) natomiast powalczy na trasie Juniora (2km +15 przeszkód). Ale to nie wszystko! W Łodzi powalczą także całe rodziny - jest to bowiem drugi event, na którym zagości formuła Family. Drużyny mogą liczyć od 2-5 osób i muszą składać się z minimum jednego dorosłego i jednego dziecka. Po ukończeniu Family uczestnicy otrzymują specjalne, wyjątkowe medale, które można połączyć w całość, które stanowią wspaniałą pamiątkę po wspólnej przygodzie.

Organizator przypomina, że na Runmageddon w Łodzi można nadal się zapisać poprzez stronę www.runmageddon.pl lub w trakcie eventu w miarę dostępności miejsc w seriach.