Weź udział w biegowej akcji Watch My Way i wygraj wspaniałe nagrody!

Biegacze dzielą się na takich, którzy po prostu chcą tylko biegać i takich, dla których jest to pewien styl życia. Huawei ogłasza wyjątkową akcję: Watch My Way with Huawei! Możesz wygrać miesiąc treningów pod okiem eksperta i przygotowywać się do biegowego sezonu. Trzy wybrane osoby dostaną również nowoczesny pakiet biegacza.

Watch My WayWatch My Way Huawei

Technologia na stałe wpisała się w nasze życie. Nie wyobrażamy sobie dnia bez smartfona czy social mediów. Sportowcy również mają swoje gadżety, bez których nie wyobrażają sobie treningu. Huawei na swoim blogu Huawei FanClub wyłoni trójkę szczęśliwców, którzy będą mogli przetestować nowoczesny sprzęt sportowy i trenować pod okiem profesjonalnego trenera. Wystarczy zamieścić komentarz, w którym umotywujesz m.in. chęć udziału w projekcie Watch My Way.

 Zestaw dla biegacza

Trzy osoby, w te, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem może liczyć na atrakcyjne zestawy biegacza.

Po pierwsze - najnowszy zegarek sportowy serii Huawei Watch GT, stworzony z myślą o aktywnych sportowo. Doskonale sprawdza się do biegania, ale też innych dyscyplin takich jak pływanie, wspinaczka czy jazda na rowerze. Przy wykorzystaniu funkcji GPS może pracować nawet do 22 godzin i z powodzeniem wytrzymuje wielogodzinny, intensywny trening. Wykorzystuje sygnał pobierany z 3 satelitów, co pozwala uzyskać dokładniejsze dane dotyczące lokalizacji i trajektorii ruchu. Również bardziej precyzyjny jest pomiar tempa i tętna. Zegarek dodatkowo monitoruje i analizuje jakość snu, a także współpracuje z aplikacją HuaweiHealth, która jestdostępna na smartfonach Huawei (do pobrania także na innych urządzeniach z systemem Android).

Po drugie - waga, która umożliwia stałe monitorowanie stanu zdrowia. Obok klasycznego wskazywania wagi ciała, urządzenie dostarcza danych na temat m.in. tkanki tłuszczowej i zawartości wody w organizmie. 

Po trzecie - słuchawki, bo kto nie lubi biegać z ulubioną muzyką w uszach?

Treningi pod okiem trenera

Trójka szczęśliwców równieżbędziemogłatrenowaćprzezmiesiącpodokiemprofesjonalnegotrenera - Wojciecha Staszewskiego.

Możecie pomyśleć, że w miesiąc nie da się wejść na poziom mistrzowski. Nie sposób się z tym nie zgodzić, ale nawet w tak krótkim czasie można się wiele nauczyć. Treningi pod okiem trenera to przede wszystkim doskonała lekcja na dalsze lata biegania. Ekspert pokaże wam błędy, jakie popełniacie i  wspólnie je wyeliminujecie. Popracujecie także nad techniką biegu. Chcąc nie chcąc, przez ten czas z pewnością poprawicie formę i zbudujecie odpowiednie do waszych możliwości plany treningowe na dalsze miesiące. W końcu inwestycja w wiedzę jest najlepszą, jaką możemy sobie zafundować, a tu możecie ją wygrać!

A co z gadżetami? Korzystanie z technologii nie sprawi, że nagle poprawi się wasza wydolność, szybkość i wytrzymałość. Ale na pewno może to pomóc w planowaniu i monitorowaniu treningu, a do tego uprzyjemnić ćwiczenia. Zestaw od Huawei nadaje się do tego idealnie.

 Co musisz zrobić?

 W projekcie może wziąć udział każdy miłośnik aktywnego trybu życia. Ten, kto pokonuje przykładowe 10 km w ponad godzinę, ale również ten, kto leniwie pokonuje identyczny dystans w 50 min. Oczywiście dla tych, którzy chcą złamać 40 min także jest miejsce. Wystarczy, że w komentarzu pod tekstem na blogu Huawei FanClub odpowiesz na trzy proste pytania:

* Dlaczego chcesz znaleźć się w gronie trzech biegaczy trenujących przez miesiąc pod okiem trenera?

* Co lub jaka funkcja w nowym sportowym zegarku serii Huawei Watch GT interesuje ciebie szczególnie?

* W jakim biegu na początku maja planujesz swój udział?

Zgłoszenia potrwają do 28 marca 2019, a nazwiska 3 wytypowanych biegaczy zostaną ogłoszone 1 kwietnia 2019. Każda z wybranych osób otrzyma sportowy zegarek, inteligentną wagę i bezprzewodowe słuchawki Huawei. Z kolei 8 kwietnia 2019 uczestnicy rozpoczną indywidualny plan treningowy i nieodpłatne konsultacje z trenerem. Ale to nie wszystko!

Od kwietnia co tydzień na blogu Huawei FanClub i Polskabiega.pl relacjonowane  będą przygotowania trójki biegaczy do majowych zawodów. Podczas tych relacji ekspercki głos zabierze również trener. Koniecznie śledźcie social media Huawei, Polskabiega.pl i spidersweb.pl, bo tam będzie można zobaczyć kulisy przygotowań.

Jeśli jesteś fanem biegania i chcesz przetestować działanie zestawu urządzeń Huawei we współpracy z profesjonalnym trenerem, weź udział w akcji Watch My Way with Huawei. 

Watch my WayWatch my Way Huawei

Regulamin na stronie www.fanclub.huaweipolska.pl