1. Urodziny adidas Runners Warsaw już 3 lutego!

adidas Runners Warsaw dedykowany jest nie tylko biegaczom, to miejsce dla wszystkich osób, które chcą być aktywne. To globalna społeczność, która zachęca, wspiera i łączy biegaczy z całego świata. Po solidnie przepracowanym roku, strefa AR będzie świętować swoje 1. Urodziny!

Projekt adidas Runners Warsaw ruszył dokładnie rok temu, dziś zrzesza ponad 2 tysiące członków na Facebook'u. To miejsce, które stworzone zostało z pasji do sportu, nie tylko dla biegaczy. Każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na stopień wytrenowania. Do dyspozycji jest ogromna przestrzeń licząca łącznie aż 450 m kw. Wewnątrz znajdują się szatnie, szafki, prysznice, duża sala do ćwiczeń z dostępem do różnorodnych akcesoriów treningowych (m.in. maty, kettle, skrzynie, itd.) oraz duża strefa chill.

Swoich sił na wybranych treningach może spróbować każdy, wystarczy założyć konto i zapisać się na zajęcia, bo te choć darmowe, przewidują ograniczoną ilość osób. W ramach akcji adidas Runners Warsaw codziennie odbywają się bezpłatne treningi prowadzone przez doświadczonych trenerów. Ćwiczyć możesz też sam. Klub otwarty jest codziennie!

Poniedziałek - Piątek w godz. 15:00-22:00
Poniedziałek - Czwartek w godz. 6:30-9:00
Sobota - Niedziela w godz. 8:30-12:00

Lokalizacja (ul. Solec 38) to samo centrum Warszawy, wystarczy przebiec ok. 2,5 km by znaleźć się na stadionie lekkoatletycznym, na którym również prowadzone są zajęcia. Blisko jest też do Łazienek Królewskich, parku Skaryszewskiego czy ścieżek biegowych nad Wisłą.

adidas Runners Warsawadidas Runners Warsaw fot.: materiał prasowy

Oprócz treningów biegowych, z powodzeniem obywają się także zajęcia ogólnorozwojowe, funkcjonalne oraz joga. Można też po prostu przyjść zostawić rzeczy, zrobić trening na zewnątrz i wrócić. Idealne rozwiązanie dla tych bardziej zapracowanych i lubiących trenować samodzielnie. 

Do dyspozycji adidas Runners'ów są trenerzy, fizjoterapeuta i dietetyk.

Drużynę adidas Runners Warsaw widać praktycznie wszędzie! Biegacze chętnie reprezentują klub podczas zorganizowanych biegów ulicznych i nie tylko. Po czym poznasz społeczność adidas Runners'ów? Z pewnością po koszulce z logiem AR.

Sukcesy adidas Runners'ów

I miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas 39. PZU Maratonu Warszawskiego
I miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas cyklu biegów City Trail

adidas Runners Warsawadidas Runners Warsaw fot.: materiał prasowy

Społeczność adidas Runners Warsaw tworzą przede wszystkim ludzie, którzy udowadniają, że bieganie to coś więcej niż zwykły trening. Biegacze mogą liczyć przede wszystkim na wsparcie i cenne porady ekspertów, które pomagają osiągnąć wyznaczone cele.

W strefie adidas Runners Warsaw można również świętować swoje sukcesy, zorganizować spotkanie przed zawodami lub po prostu wypić kawę.

Masz szansę stać się częścią tej społeczności i sprawdzić czym jest strefa AR! Już 3 lutego w sobotę, podczas 1. urodzin adidas Runners Warsaw.

W planach jest urodzinowa zabawa biegowa i wspólna impreza do rana!

AGENDA:

09:00 – 15:00 – OPEN DAY
9:00 -11:00 Konsultacje z dietetykiem z możliwością pomiaru składu ciała
9:15 - 9:45 Functional training Intro
9:15 – 9:45 Technika biegu
9:45- 10:15 Stretching
10:30-11:00 Functional training Intro
10:30 –11:00 Technika biegu
11:00-11:30 Core training Intro
12:00 -15:00 Konsultacje z naszym fizjoterapeutą Szczepanem Figatem.
12:00 -12:30 Easy Run Intro
12:30-13:00 Trail in Warsaw Intro
13:30-14:00 Strength training/ Technika biegu
19:00 - 20:45 – BIRTHDAY RUN 
21:00 - 02:00 – BIRTHDAY PARTY

Zapisy na Open Day trwają TU.