Trenowanie przez bieganie z Reebok RUN CREW po raz trzeci!

Grupa Reebok RUN CREW zaprasza na kolejny wielki, otwarty trening! We wtorek 20 czerwca na stadionie Klubu Sportowego "Orzeł" w Warszawie. Uczestnicy już po raz trzeci sprawdzą się podczas unikalnego treningu biegowego według metody Aerobic Capacity, autorstwa Chrisa Hinshawa. Dołącz do grupy i trenuj z Reebok RUN CREW!

Trening poprowadzi Paweł Nerek, główny trener Reebok RUN CREW z certyfikatem Aerobic Capacity, a także ambasadorzy marki Reebok: Marika Popowicz, Tomasz Sypniewski, Ewelina Wyszczelska, Anna Łapińska, Artur Jabłoński, Ewelina Płatos, Andrzej Bogdał, Agata Pietroszek, Rafał Kasza oraz trenerzy z RunnersClub.pl, Sklep Biegacza, CrossFit GCW, CrossFit Wilanów, CrossFit R99 oraz Academia Gorila.

Program Aerobic Capacity, autorstwa Chrisa Hinshawa - globalnego ambasadora marki Reebok, jest oparty na bieganiu. To metoda treningowa, która przekłada się na wymierne rezultaty w każdej dyscyplinie sportowej, ponieważ buduje siłę biegową, wytrzymałość i wydolność organizmu.

Aerobic Capacity to metoda treningowa mająca na celu poprawę wydolności. Obejmuje różne formy aktywności, jednak najczęściej jest to bieganie interwałowe. Treningi opierają się na zróżnicowanym tempie biegu oraz odpowiedniej proporcji czasu wysiłku do przerwy. Tak ułożone ćwiczenia okazały się niezwykle skuteczne zarówno dla osób, które bieganie traktują jako uzupełnienie swoich regularnych treningów i stosują je około dwa razy w tygodniu, jak i dla osób biegających na wysokim poziomie. Aerobic Capacity sprawdzi się także w budowaniu siły i mocy, czyli w bardzo ważnych aspektach przygotowania każdego sportowca - mówi Paweł Nerek, trener Reebok RUN CREW, ambasador marki.

Paweł Nerek trener i ambasador marki ReebokPaweł Nerek trener i ambasador marki Reebok [materiały Reebok]

 

Aerobic Capacity jest uzupełnieniem treningu. Metoda ta skierowana jest zarówno do biegaczy, którzy chcą poprawić swoje wyniki, jak i do osób trenujących inne sporty - przykładem mogą być zawodnicy CrossFit, którzy nawet po jednym treningu poprawiali swoje rekordy życiowe.

Trening odbędzie się we wtorek, 20 czerwca na stadionie Klubu Sportowego „Orzeł”, przy ul. Podskarbińskiej 14 w Warszawie. Start zaplanowany jest na godzinę 18:30. Zakończenie wydarzenia przewidziane jest na godz. 20:00. Aby wziąć w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie www.reebokruncrew.pl Przewidziano 300 miejsc. Trening jest bezpłatny.

Reebok RUN CREW jest nie tylko idealną okazją do poznania metody Aerobic Capacity, której stosowanie umożliwia poprawę wyników sportowych. To także szansa na spotkanie pozostałych

Trening Reebok Run CrewTrening Reebok Run Crew [materiały Reebok]

Więcej o grupie:
Reebok RUN CREW to nowa, otwarta grupa biegowa w Warszawie dla wszystkich miłośników sportu. Zajęcia odbywają się cyklicznie w 6 miejscach w Warszawie, a prowadzą je najbardziej wykwalifikowani trenerzy z punktów partnerskich Reebok - doświadczeni biegacze długodystansowi, ale także CrossFiterzy czy trenerzy fitness, dla których bieganie jest obowiązkowym elementem każdego treningu.

Terminy treningów:

  • Mokotów / 19:15 / w każdą środę / Sklep Firmowy RunnersClub.pl / ul. Wołoska 22-22A
  • Śródmieście / 11:00 / w każdą sobotę / Academia Gorila / ul. Kopernika 36/40
  • Gocław / 18:00 / w każdy poniedziałek / CrossFit GCW / Wał Miedzeszyński 646
  • Powiśle / 10:00 / w każdą niedzielę / Sklep Biegacza / Wybrzeże Kościuszkowskie 45A
  • Wilanów / 19:00 / w każdą środę / CrossFit Wilanów / Bieżnia na skrzyżowaniu ul. Klimczaka i ul. Rzeczypospolitej
  • Ochota / 9:00 w każdą sobotę / CrossFit R99 / al. Krakowska 285

Każdy może zostać członkiem grupy Reebok RUN CREW, biegać pod okiem specjalistów, poprawiać swoje osiągi i zwiększać wydolność. Treningi odbywają się regularnie, a udział w nich jest bezpłatny.

Więcej informacji: www.facebook.com/reebokruncrewpl

Terminy treningów Reebok RUN CREW.