Barbara Kurdej-Szatan w "Wysportowanych": Wymarzony facet? Musi biegać! I nie może być drętwy! [WIDEO]

Jedna z najbardziej roześmianych i niezwykle energicznych aktorek, czyli Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła w kolejnym odcinku "Wysportowanych". Oto jej sposób na motywację do treningów!

Praca w serialu, teatrze, reklamie i wychowywanie z mężem trzyletniej córeczki. Barbara Kurdej-Szatan ostatnio nie narzeka na brak zajęć. W jaki sposób, przy tak napiętym grafiku znajduje więc czas na bieganie?

Nie jest łatwo. Niestety, muszę przyznać, że nie jestem zbyt systematyczna. Jak tylko mogę to staram się przeznaczać na bieganie przynajmniej 30 minut dziennie - opowiada Barbara Kurdej-Szatan.

Znana aktorka opowiedziała również o swoim stosunku do startów w biegach masowych.

O maratonie jeszcze nie myślę, ale na udział w długim biegu np. na 10 km, z pewnością się zdecyduję. Na pewno wtedy, kiedy będę miała trochę więcej czasu na treningi. Ostatnio jednak zdecydowanie częściej uczestniczę w biegach charytatywnych.

A jaki jest wymarzony typ mężczyzny Barbary Kurdej-Szatan?

Oczywiście musi być biegaczem! - odpowiada z uśmiechem aktorka. -  Ale ja już swojego wymarzonego mam. Bardzo lubię, gdy mężczyzna jest spokojny, opanowany i taki, przy którym kobieta czuje się bezpiecznie. I koniecznie musi mieć poczucie humoru. Nie może być drętwusem!

"WYSPORTOWANI" ODC. 1 - PAULINA HOLTZ

"WYSPORTOWANI" ODC. 2 - JOANNA JABŁCZYŃSKA

"WYSPORTOWANI" ODC. 3 - DOROTA GARDIAS