PUMA prezentuje nowe IGNITE ULTIMATE

Warszawa, Polska (1 marca) - Po zaprezentowaniu rodziny butów do biegania IGNITE w 2015 roku, PUMA z dumą ogłasza najnowszy produkt w kolekcji - PUMA IGNITE Ultimate.

To najbardziej energetyczny model butów do biegania wyposażony w nowoczesną piankę, gwarantującą jedyną w swoim rodzaju amortyzację i czucie podłoża

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych IGNITE FOAM i mieszanki PU, IGNITE Ultimate zapewniają wygodę i energię na każdym treningu. Za sprawą podniesienia wysokości podeszwy i jodełkowego wzoru, IGNITE Ultimate gwarantują najwyższą amortyzację i elastyczność, aby pozwolić ci biegać dłużej i dalej.

Ułożenie podeszwy w najnowszych IGNITE Ultimate pozwala butom na kompresję objętości podczas kontaktu z podłożem, a następnie wzmacnia odbicie dla zwiększenia zwrotu energii. IGNITE FOAM wraz z cholewką zbudowaną z trójwarstwowej siatki przynosi pełny komfort i oddychanie stopie. Zastosowanie takiego materiału pomaga odwzorować naturalny krok biegowy, prowadząc ruch płynną linią od pięty do palców.

Nowe buty IGNITE Ultimate pomogą w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich w RIO całej rzeszy lekkoatletów PUMY, w tym najszybszemu człowiekowi świata, Usainowi Boltowi.

- W PUMIE nigdy nie przestajemy wdrażać innowacji do wszystkich naszych produktów. Nie istnieje dla nas punkt docelowy - naszym celem jest nieskończone tworzenie najszybszych produktów na rynku. Przy nowych IGNITE Ultimate jesteśmy przekonani, że wznieśliśmy technologię IGNITE na jeszcze wyższy poziom i nie zamierzamy się na tym zatrzymać - komentuje Kohei Hagio, Starszy Dyrektor od Zarządzania Biegową i Treningową Linią Produktową.

nowe IGNITE ULTIMATEnowe IGNITE ULTIMATE materiały Puma materiały Puma

Nowe PUMA IGNITE Ultimate są dostępne w Polsce w wersjach dla kobiet i mężczyzn od 1 marca. Cena detaliczna butów to 549 zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie puma.com/running.

Warto też pamiętać o aplikacji PUMATRAC dającej wyjątkową możliwość śledzenia swoich wyników biegowych i treningowych. Użytkownik programu może za jego pomocą sam wyznaczać i zapisywać sobie nowe cele, które w efekcie pomogą mu przekraczać kolejne granice w jego treningu. Więcej informacji o PUMATRAC oraz możliwość pobrania aplikacji znajduje się pod adresem http://global.puma.com/en/pumatrac .