Joanna Jóźwik szczęśliwa! Spójrzcie tylko na TE zdjęcia

Joanna Jóźwik jest jedną z najbardziej utalentowanych biegaczek. Od początku roku pokazuje swoją doskonałą formę. Oprócz doskonałych startów, uwagę w mediach społecznościowych przyciągają jej zdjęcia z wybrankiem.

 Na profilach w mediach społecznościowych można już oficjalnie zobaczyć fotki pary, która wywołała medialną burzę. W roli głównej Joanna Jóźwik i Adam Niedźwiedź, uczestnik ostatniej edycji Top Model.

Zarówno u Joanny, jak i Adama pojawia się sporo zdjęć. Para oczywiście spędziła razem Walentynki, wstawiając tym samym zdjęcia na profile w mediach społecznościowych. Nie szczędzili sobie również czułych komentarzy.

Na profilu Joanny pojawiło się zdjęcie, pod którym napisała:  - Prawdziwy gentleman nie zostawi swojej kobiety samej w święto zakochanych ? Dziękuję.

Adam jest również wiernym kibicem Joanny. Pojawił się na Copernicus Cup w Toruniu, gdzie Joanna Jóźwik pobiła rekord Polski na dystansie 800 m.

Po materiałach umieszczanych na profilach bezapelacyjnie można stwierdzić, że stanowią parę, która wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji!

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ