50 Cent zachwycony 106-letnim biegaczem z Polski. "Jaka jest twoja wymówka?"

Na profilu znanej amerykańskiej gwiazdy pojawiło się zdjęcie 106-letniego biegacza z Polski. Post błyskawicznie rozprzestrzenił się po sieci. Musicie to zobaczyć!

 50 Cent - dla tych, którzy mogą nie wiedzieć - jest amerykańskim raperem, aktorem i przedsiębiorcą. Ma na koncie kilka kultowych hitów, które nucone są przez ludzi na całym świecie.

Na swoim Facebooku (w poniedziałek) amerykańska gwiazda umieściła zdjęcie Pana Stanisława Kowalskiego, który w Polsce jest bardzo dobrze znany i lubiany. Na fotografii znalezionej w internecie widoczny jest napis: On ma 104 lata. A jaka jest twoja wymówka? Natomiast pod zdjęciem widać komentarz: On ma więcej czasu na trening.

 

Należy się jednak kilka sprostowań. Pan Stanisław Kowalski ma aktualnie prawie 107 lat i jest najstarszym biegaczem w Polsce. Trzy lata temu pobił rekord Europy (oczywiście w swojej kategorii wiekowej) w biegu na 100 m. Z tego też okresu pochodzi powyższe zdjęcie.

 

Cóż. Zdaje się, że Pan Stanisław zyskał ogromną sławę w Ameryce. Sam post ma już 43 tysiące polubień i 4,4 tysiące komentarzy. Internauci z całego świata są zachwyceni Panem Stanisławem.

I słusznie!
Panu Stanisławowi życzymy dużo zdrowia i... jeszcze większej sławy!

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ