Szost napisał świetną motywację: Poddaj próbie swój charakter...

Henryk Szost jest biegaczem, który - jak wiadomo - specjalizuje się w biegach długodystansowych. Na swoim Facebooku napisał świetną motywację dla osób, które uprawiają aktywny tryb życia.

 Okres jesienno-zimowy dla wielu biegaczy jest sprawdzianem motywacji do podejmowania systematycznego treningu. Chłodniejsze powietrze, deszcz i krótszy dzień sprawiają, że wielu gubi gdzieś po drodze motywację, a pogoda staje się zwykłą wymówką.

W punkt na temat motywacji wypowiedział się Henryk Szost, którego można bez dwóch zdań nazwać mistrzem.

Pogoda paskudna, zimno, mokro, wszystko dzisiaj jest na NIE! I jak tu trenować? Odpowiedź jest prosta! Jak najprędzej! Nie ma, że boli. Codziennie można znaleźć nowe wymówki. Poddaj próbie swój charakter, stań przed oknem i pomyśl: Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło"- jutro może być ulewa, a z każdym opuszczonym dniem jest coraz gorzej wyjść na trening. Karmiony leń cały czas rośnie. Mam nadzieję, że chociaż jedna osoba, która trafi na ten wpis zmotywuje się do działania. Uznam to za duży sukces.
Obecnie przebywam na zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie, gdzie szlifuje formę do najbliższych startów. Więcej informacji już wkrótce. Pozdrawiam ciepło :)

Nasi sportowcy dzielnie trenują do najbliższych startów, żeby osiągać jak najlepsze wyniki. A słowa sportowca trafią z pewnością do wielu z was i będą miały odzwierciedlenie w treningu.

 

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.