Brak ci konsekwencji? Ten Polak chce przepłynąć, przejechać i przebiec 894 km!

Wydaje ci się, że maraton albo triathlon na dystansie Ironman (3,8km pływania, 180km na rowerze i na deser 42 km biegu) to dużo? Uwierz, że są tacy, dla których nie jest to wielkie wyzwanie. Adam Sułowski, znany jako Strąk Man, szykuje się do dużo dłuższego dystansu - nadchodzi UberMan!

Adam Sułowski to prawdziwy człowiek z żelaza. To co dla innych wydaje się długim dystansem dla niego nie stanowi wyzwania. Jest rekordzistą Polski na dystansie Double Ironmana (7,6 km pływania, 360km jazdy rowerem i 84 km biegu). Uczestniczy w elitarnych zawodach, na które zapraszani są tylko wybrani zawodnicy, stratował między innymi w UltraMan UK w 2014 roku. Jego wysiłek i zaangażowanie docenili organizatorzy Mistrzostw Świata UltraMan na Hawajach i zaprosili go na tegoroczne zawody.

Człowiek z żelaza zwany "Strąk Man". Skąd ta ksywa? Parę lat temu przeszedł na dietę wegańską, czyli całkowicie zrezygnował z jedzenia nie tylko mięsa, ale wszystkich produktów pochodzenia zwierzęcego.

W lipcu 2015 roku Strąk Man szykował się do podwójnego Ironmana w Słowenii. Rozmawialiśmy z nim wtedy i zapowiedział, że do 202 roku chce zostać Mistrzem Świata w Ultramanie. A teraz ogłosił nowe, szaleńcze wyzwanie, jakiego chce się podjąć. Adam 'Strąk Man' Sułowski jako drugi Polak w historii ukończył morderczy Ultraman w WaliiAdam "Strąk Man" Sułowski jako drugi Polak w historii ukończył morderczy Ultraman w Walii facebook.com/VeganStrakMan

Nadchodzi UberMan

UberMan , czyli 34 km pływania w Pacyfiku, 644 km jazdy rowerem, a na koniec bieg. Nie dość, że do przebiegnięcia jest 217 km, to trasa prowadzi przez Dolinę Śmierci. Dla nas to niewyobrażalne!!!

W zawodach bierze udział tylko 20 osób z całego świata. Uczestnik sam organizuje sobie pomoc na trasie, punkty żywienia i zespół wsparcia. Jak piszą organizatorzy to są zawody dla tych wyjątkowych osób, które chcą przeżyć najcięższe wyzwanie, pozbawione zgiełku. Udział w zawodach jest darmowy, a tegoroczny wyścig rozpocznie się 20 października 2016. Strąk ManStrąk Man https://www.facebook.com/VeganStrakMan https://www.facebook.com/VeganStrakMan

Emocje towarzyszące podjęciu tego wyzwania są niesamowite. Tak Adam Sułowski napisał na swoim profilu na Facebook'u:

Mocno trzymamy za niego kciuki, bo to ogromne przedsięwzięcie i niesamowite wyzwanie!

A Wy dalibyście radę?

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ