Nie uwierzysz, w jakim spocie wykorzystali motyw biegania [WIDEO]

Najczęściej bieganie wykorzystywane jest w kampaniach reklamowych, które dotyczą ubrań sportowych czy w ogóle sportu. Tym razem bieg został wykorzystany spocie, który odnosi się do religii i pomagania tym, którzy rzeczywiście tego potrzebują.

Bieganie jest wszędzie!Bieganie jest wszędzie! PB

Jak się okazuje bieganie jest już na tyle popularne, że staje się motywem przewodnim spotów na szeroką skalę. Tym razem samo bieganie zostało wykorzystane w spocie pierwszej w Kościele aplikacji społecznościowej Misericors. Aplikacja powstała z inicjatywy praktykowania miłosierdzia w codziennym życiu i jest prezentem urodzinowym dla papieża Franciszka od Kościoła w Polsce. Ma pobudzać ludzi, aby pomagali w realnym świecie.

Bieganie jest tutaj metaforą życia, w którym warto czasami zatrzymać, rozejrzeć się i nieść dobro dla potrzebujących ludzi.

Misericors from Fundacja Misericors on Vimeo .

To miłe zaskoczenie, że bieganie staje się inspiracją do działania na wielu płaszczyznach w życiu. Sport sportem, ale religia jest miłym zaskoczeniem.

Przy premierze spotu na Twitterze pojawiło się sporo pochlebnych komentarzy, które pozytywnie wypowiedziały się na temat tej inicjatywy.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ