Polscy celebryci i ich biegowa pasja. Zobacz, kto postawił na zdrowy tryb życia [GALERIA]

Coraz więcej ludzi decyduje się na aktywny tryb życia i najczęściej stawiają na bieganie i triathlon. Zdrowa moda nie ominęła też polskich aktorów i dziennikarzy. Zobaczcie, kto postawił na bieganie.

Anna Dereszowska - bieganie lepsze niż seks? Anna DereszowskaAnna Dereszowska PB

Wśród biegających kobiet ze świata show biznesu znalazła się ta aktorka. Dereszowska publicznie przyznaje, że poranny jogging daje jej więcej niż seks. W napiętym grafiku stara się wygospodarować czas na bieganie 3 razy w tygodniu. Kiedy ma "lepsze dni" jest w stanie przebiec 12 km.

Tomasz Karolak na biegowej trasie Tomasz Karolak na trasieTomasz Karolak na trasie pb

Wzmożoną aktywność aktora można było zauważyć około rok temu, kiedy schudł 10 kilogramów. Karolak w wywiadach mówił o tym, że jest na specjalnej diecie, a bieganie to jego główna forma aktywności.

- Stosuję dietę Mateusza Gesslera z warszawy wsch. To jest po prostu dobre, jem 1800 kalorii dziennie i naprawdę można się najeść. Ja przyjąłem zasadę wolnego schodzenia z wagi. Nie chcę stracić jej tak błyskawicznie, bo mam na to jeszcze 10 miesięcy i nie chcę efektu jojo. Więc tak spokojnie trenuje. Teraz moim głównym treningiem jest bieganie. Czekam aż wyleczę kontuzję ręki i wrócę na siłownię - opowiadał Tomasz Karolak w wywiadzie dla Gali.

Aktor bierze udział w różnego rodzaju biegach charytatywnych. Do tych biegów należy m.in. Bieg Serca czy Ekiden.

Piotr Kraśko także postawił na bieganie Piotr KraśkoPiotr Kraśko PB

Prezenter telewizyjny również postawił na bieganie. W wywiadach Kraśko mówi o tym, że sport wyzwala w mężczyźnie hormon szczęścia i daje energię do życia. Potrafi wstać o 5 rano, bądź przemierzać Warszawę w późnych godzinach wieczornych.

Monika Olejnik - zakochana w bieganiu Monika OlejnikMonika Olejnik PB

Dziennikarka, która swoim aktywnym trybem chwali się na Facebooku. Bieganie to jej hobby i sposób na czas wolny. W mediach pojawiają się głosy, że jest zakochana w bieganiu i nie zamierza tego zmieniać. Oprócz tego dziennikarka na aukcje WOŚP wystawiła profesjonalny trening z jej udziałem.

- Zapraszam do udziału w aukcji WOŚP: profesjonalny trening biegowy ze mną i moją drużyną. Będzie trener, śniadanie oraz zapewniam nocleg w hotelu - napisała na swoim oficjalnym fanpage'u.

Joanna Jabłczyńska - fascynację sportem odziedziczyła po tacie Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska PB

Aktorka już od dłuższego czasu zaangażowana jest w aktywny tryb życia. Udzieliła w międzyczasie sporo wywiadów i dzieli się swoimi radami. Aktorka jest zafascynowana sportem i - jak mówi - odziedziczyła to po tacie

- Nie wyobrażam sobie życia bez sportu. Traktuję go tak samo jak oddychanie. To zamiłowanie do aktywności fizycznej, a w szczególności do kolarstwa, odziedziczyłam po tacie. - przyznaje.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ