Sprytne zdrowe sztuczki Google o istnieniu, których nie wiesz [5 TRICKÓW]

Szukasz ciekawej trasy na biegową wycieczkę, chcesz sprawdzić żywieniowe informacje, a może nie wiesz gdzie są najbliższe zajęcia tabaty? Dzięki poniższym sztuczkom w telefonie Twoje sportowe życie będzie o wiele prostsze!

Życie bez smartfona wydaje nam się powoli trudne do wyobrażenia. Można narzekać, że to zabójca czasu, że nie robimy nic innego tylko scrolujemy małe ekranik, ale może być on także źródłem wielu cennych informacji, także tych ze świata fit. Dzięki prostym trickom w aplikacji Googla na telefonie możesz działać szybciej, żyć zdrowiej i być bardziej fit! Aplikacja jest darmowa, można ją pobrać w kilka sekund, a zobaczcie co możecie zyskać!

1. Ćwicz jogę w domu Sprytne zdrowe sztuczki Google o istnieniu, których mogłeś nie wiedzieć [5 TRICKÓW]Sprytne zdrowe sztuczki Google o istnieniu, których mogłeś nie wiedzieć [5 TRICKÓW] PolskaBiega.pl

Aplikacja Google niedawno zyskała nową funkcjonalność: pozycje jogi. Nie musisz już wychodzić z domu, by pod okiem instruktora trenować jogę. Wystarczy, że wrzucisz zapytanie o konkretną pozycję, a uzyskasz opis i zdjęcia o tym jak wykonać dane ćwiczenie, dowiesz się, które mięśnie dzięki niemu się wzmacniają i rozciągają oraz poznasz inne powiązane pozycje.

2. Zyskaj wszechstronną wiedzę o odżywianiu Sprytne zdrowe sztuczki Google o istnieniu, których mogłeś nie wiedzieć [5 TRICKÓW]Sprytne zdrowe sztuczki Google o istnieniu, których mogłeś nie wiedzieć [5 TRICKÓW] PolskaBiega.pl

Niezależnie od tego czy wahasz się w sklepie między cielęciną lub drobiem na obiad czy szukasz w lodówce składników do porannego koktajlu przegrzebywanie się przez setki stron poświęconych odżywianiu może być stresujące. Ale dzięki informacjom w aplikacji Google, które pochodzą z amerykańskiego Departamentu Rolnictwa (USDA) zawsze masz pod ręką źródło, które pozwoli ci podjąć zdrowe i szybkie decyzje.

Użyj mikrofonu i zapytaj aplikację o wartości odżywcze produktów, których szukasz. Otrzymasz nie tylko podstawowe informacje o produkcie, ale także dane dotyczące zawartości tłuszczu, cholesterolu, białka i innych elementów. Możesz też porównać ze sobą dwa składniki np. ser żółty i twaróg.

3. Znajdź swoje ulubione zajęcia, gdziekolwiek jesteś Sprytne zdrowe sztuczki Google o istnieniu, których mogłeś nie wiedzieć [5 TRICKÓW]Sprytne zdrowe sztuczki Google o istnieniu, których mogłeś nie wiedzieć [5 TRICKÓW] PolskaBiega.pl

Urlop czy służbowy wyjazd nie zmuszą cię do zaprzestania swoich ulubionych ćwiczeń. Wystarczy, że poprosisz aplikację o wskazanie najbliższego centrum fitness i śmiało możesz ruszać na zajęcia. Albo skorzystać z ćwiczeń, które publikowane są na youtubie.

4. Co mi dolega? Sprytne zdrowe sztuczki Google o istnieniu, których mogłeś nie wiedzieć [5 TRICKÓW]Sprytne zdrowe sztuczki Google o istnieniu, których mogłeś nie wiedzieć [5 TRICKÓW] PolskaBiega.pl

Nie jesteś pewna czy ból w nodze to coś poważnego? A może katar nie jest zwykłym przeziębieniem a raczej alergią? Jeśli potrzebujesz szybko sprawdzić co ci dolega możesz liczyć na pomoc Google. I nie chodzi tu o dr Google. Do aplikacji niedawno dodano 900 symptomów chorób, więc uzyskasz wszelkie możliwe dopasowania, na podstawie wysokiej jakości medycznych źródeł w internecie oraz medycznej wiedzy od lekarzy, z którymi Google nawiązał współpracę, by dokładnie sprawdzili i dopasowali informacje.

5. Zapisz sobie biegową trasę Sprytne zdrowe sztuczki Google o istnieniu, których mogłeś nie wiedzieć [5 TRICKÓW]Sprytne zdrowe sztuczki Google o istnieniu, których mogłeś nie wiedzieć [5 TRICKÓW] PolskaBiega.pl

To jedna z bardziej przydatnych funkcji. Jeśli planujesz biegać w nieznanym miejscu gdzie może być problem z dostępem do internetu możesz wcześniej ściągnąć sobie mapę danego terenu na telefon. Odpal aplikację z mapami, wyznacz swoją biegowa trasę i zapisz. Dzięki temu nawet wtedy gdy nie będziesz dostępu do wifi będzie można bezpiecznie zwiedzać nowe miejsca.

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ