Trzy najlepsze modele męskich butów biegowych, które cieszą się ogromną popularnością od lat

Buty do biegania muszą być przede wszystkim wygodne i indywidualnie dopasowane do biegacza. Producenci sprzętu biegowego wciąż szukają nowych technologii i co roku prezentują nowe odsłony swoich kluczowych modeli. Na rynku warto wymienić trzy modele butów, krtóre od lat cieszą się ogromną popularnością wśród biegaczy na całym świecie.

Nike Air Zoom Pegasus

Buty do bieganiaButy do biegania fot.: pinterest fot.: pinterest

Niezawodne i stylowe, dostępne w wielu wersjach. Nike Air Zoom Pegasus to wszechstronny model proponowany zarówno do treningów, jak i rekreacyjnych startów na dłuższych dystansach. Przeznaczony do biegania na miejskich ścieżkach oraz leśnych utwardzonych trasach. But zapewnia doskonałą amortyzację połączoną z jeszcze lepszym czuciem podłoża.

Asics Gel Nimbus

Buty do bieganiaButy do biegania fot.: pinterest fot.: pinterest

Asics Gel Nimbus to kultowy model butów do biegania marki Asics. Obecnie jest jednym z najchętniej wybieranych modeli treningowych. Na rynku pojawiła się juz kolejna jego odsłona, Gel-Nimbus 20 to męski model treningowy, z bardzo dobrą amortyzacją. Dedykowany biegaczom do codziennego treningu i długich wybiegań.

Adidas Ultra Boost

Buty do bieganiaButy do biegania fot.: pinterest fot.: pinterest

Męski model adidas UltraBoost idealnie wpasowały się w obecne trendy dzięki swojemu uniwersalnemu stylowi oraz wygodnej dopasowującej się do stopy cholewki. Największą zaletą tych butów jest wysoki poziom amortyzacji dzięki zastosowanej podeszwie z pianki boost?. Podeszwa zwraca energię każdego kroku, niezależnie od temperatury na zewnątrz.

Sprawdź więcej inspiracji

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.