Buty do biegania marki Asics dla mężczyzn, teraz 40 % taniej

Buty do biegania to podstawa udanego treningu! Musi być przede wszystkim wygodnie i funkcjonalnie. Aby wybrać właściwe buty, warto zastanowić się nad ich przeznaczeniem. Jedne świetnie sprawdzą się w terenie, inne na twardej asfaltowej nawierzchni. Poszczególne modele różnią się od siebie przede wszystkim zastosowaną technologią i parametrami.

Buty do biegania w terenie

Buty do bieganiaButy do biegania fot.: pinterest fot.: pinterest

Buty trailowe charakteryzują się przede wszystkim agresywnym bieżnikiem. But muszą być wygodne i sprawdzone na treningach pod kątem otarć i odcisków, a przede wszystkim bezpieczne. To bardzo ważne, jesli zmierzasz zabrać je na trase biegu ultra w góry. tego rodzaju obuwie powinno być bardzo stabilne z dobrą przyczepnością. Buty powinny swoja budową chronic przed dostaniem się błota czy kamyków do środka. Warto rozważyć model buta z membraną chroniącą przed deszczem.

Buty do biegania, treningowe

Buty do bieganiaButy do biegania fot.: pinterest fot.: pinterest

Typowym butem treningowym marki Asics jest m.in. model ASICS GEL-NIMBUS. to kultowy model dla biegaczy, który na rynku dostepny jest w kilku odsłonach. But jest dynamiczny i stabilny, cieszy się ogromnym uznaniem od wielu lat. Dobrze odprowadza wilgoć. To wysokiej jakości buty do biegania, lekkie i wytrzymałe.

Buty do biegania, startówki

Buty do bieganiaButy do biegania fot.: pinterest fot.: pinterest

Jako but startowy świetnie sprawdza się m.in. ASICS DYNAFLYTE 2, but biegowy, który bardzo dobrze przyjął się w świecie biegaczy. Oferuje on bardzo dobre prowadzenie, dzięki komfortowej piance FlyteFoam, która na stałe zagościła w modelach Asics. W Dynaflyte 2 zmodyfikowana została cholewka, dzięki czemu ma większą oddychalność a but jest lżejszy od poprzednika. buty startowe muszą być przede wszystkim dynamiczne!

Sprawdź inne propozycje