Ruszyły sezonowe wyprzedaże, buty do biegania znanych marek już od 170 zł

Wyprzedaż butów do biegania. Koniec roku to okres przecen zeszłorocznych i starszych modeli butów do biegania. Starsze w tym wypadku nie znaczy gorsze. Można sporo zaoszczędzić, nie tracąc na jakości. Zrobiliśmy mały przegląd na rynku trzech znanych marek i mamy dla Was kilka propozycji.

Marka Asics ma bardzo silną pozycje na rynku od wielu lat. To czołowa marka obuwia do biegania przeznaczonego zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i amatorów biegających po parku. ASICS specjalizuje się w produkcji wysoce zaawansowanego technologicznie obuwia do biegania, róznicuje w swoim asortymencie buty m.in.: o wysokiej i niskiej amortyzacji.

W poniższym zestawieniu znalazły sie np. buty z linii Gel-Cumulus , który charakteryzuje się dość sporą amortyzacją. But przeznacziny jest do codziennych treningów, w prezentowanym modelu jest już zastosowana bezszwowa cholewka, która chroni przed otarciami.

Buty do bieganiaButy do biegania fot.: https://i.pinimg.com/originals/b5/97/90/b597901432fa7bdb3e82772ba63a3670.jpg fot.: https://i.pinimg.com/originals/b5/97/90/b597901432fa7bdb3e82772ba63a3670.jpg

Marka Adidas oferuje szeroki asortyment butów do biegania. W poniższym zestawieniu znalazły się modele przeznaczone do twardej, asfaltowej nawierzchni oraz buty do biegania w terenie. Każdy znajdzie coś dla siebie, wybrane buty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie wydawsz wiecej niż 300zł.

Buty do bieganiaButy do biegania fot.: https://www.lululemon.com.au/products/category/whats-new?CID=PIN_whatsnewwk0116 fot.: https://www.lululemon.com.au/products/category/whats-new?CID=PIN_whatsnewwk0116

Marka New Balance ma w swoim asortymencie trzy główne grupy butów biegowych. Wybór i zakup odpowiedniego modelu należy uzależnić od swoich potrzeb. Wśród nich m.in.: buty przeznaczone dla osób ze stopą neutralną, supinującą i pronującą do biegania na twardych nawierzchniach. W asortymencie znajdziemy również buty, które sprawdzą się na każdej nawierzchni i spokojnie można w nich biegać przez cały rok.

Buty do bieganiaButy do biegania fot.: pinterest fot.: pinterest

Zobacz więcej, buty do biegania do 300 zł