Rozgrzej się przed 28. Biegiem Niepodległości z Saturn oraz i-Sport!

11 listopada o godzinie 11:11 tysiące biegaczy wystartuje w jednym z największych biegów ulicznych w Warszawie - Biegu Niepodległości. Zawodnicy będą mieli do pokonania 10 kilometrową trasę, dlatego bardzo ważna jest odpowiednie przygotowanie. Wszystkich uczestników biegu zapraszamy do wspólnej rozgrzewki z siecią Saturn oraz trenerami i-Sport, która przygotuje organizm do wysiłku oraz pomoże uniknąć kontuzji.

Bieg Niepodległości ma na celu sportowe uczczenie wydarzeń związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości i jednocześnie jest zakończeniem cyklu Warszawskiej Triady Biegowej. W tym roku w zawodach wystartuje aż 15 tysięcy biegaczy ubranych w koszulki w kolorach białym i czerwonym. Na starcie zawodnicy ustawią się w dwóch kolumnach zgodnie z kolorem koszulki tworząc najdłuższą flagę Polski. Dla wielu zawodników jest to niesamowite przeżycie i powód do dumy, że są częścią tak ważnej imprezy.

Bieg Niepodległości to punkt obowiązkowy w kalendarzu wielu biegaczy, dlatego nie mogło na nim zabraknąć również marki Saturn, która od lata wspiera pasjonatów tej dyscypliny. Dla zawodników przygotowaliśmy wiele atrakcji. Jeszcze przed startem zapraszamy wszystkich biegaczy do udziału w energetycznej rozgrzewce prowadzonej przez trenerów i-Sport – zachęca Tomasz Wawszczyk, Dyrektor Działu Zakupu sieci Saturn. Odpowiednie przygotowanie przed biegiem jest niezwykle istotne. Dobra rozgrzewka ma na celu rozgrzanie ciała przed wysiłkiem, zwiększenie wydolności organizmu oraz zmniejszenie ryzyka urazu. Na biegaczy chętnych do wzięcia udziału w profesjonalnej rozgrzewce będziemy czekać o godzinie 10:40 w strefie zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ulic Stawki i Al. Jana Pawła II.

Rozgrzej się przed 28. Biegiem Niepodległości z Saturn oraz i-Sport!Rozgrzej się przed 28. Biegiem Niepodległości z Saturn oraz i-Sport! Materiał partnera

Oprócz rozgrzewki sieć Saturn przygotowała także niespodziankę dla każdego uczestnika 28. Biegu Niepodległości. Do każdego pakietu startowego dołączone zostały halfworny – rękawki, uznane przez serwis Polska Biega za gadżet roku 2015. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom termicznym zawodnikom niestraszna będzie listopadowa kapryśna aura, ponieważ rękawki pomogą utrzymać odpowiednią temperaturę ciała oraz ochronią przed wiatrem. Co ważne są wygodniejsze niż bluza. Nie zajmują wiele miejsca, w razie potrzeby, bez zatrzymywania się, można je ściągnąć i schować do kieszeni. To idealne uzupełnienie niezbędnika biegacza, które przyda się również na trasach kolejnych zawodów oraz podczas codziennych treningów.

Zgodnie z hasłem #technologiapodkrecatempo sieć Saturn oferuje wszystkim biegaczom i sportowcom elektroniczne gadżety, które pomagają im w zdobywaniu kolejnych celów i wspierają ich w codziennych ćwiczeniach.

Do zobaczenia 11 listopada!

 

O firmie Saturn

SATURN to ceniona marka sklepów z elektroniką użytkową, należąca do holdingu Media-Saturn.
W Polsce pierwsze sklepy powstały w 2004 roku. Obecnie SATURN dysponuje ponad 200 marketami w 5 krajach, z czego w Polsce zlokalizowanych są 22 oraz 3 sklepy z technologiami mobilnymi Saturn Connect. Markety SATURN oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy
i muzykę. Sieć oferuje również marki własne: ok., KOENIC ISY i PEAQ.

 

www.saturn.pl

facebook.com/SaturnPolska

youtube.com/user/saturnpolskacom