TESTEROWNIA - wiemy o co biega w sprzęcie!

Przedstawiamy TESTEROWNIĘ - specjalny serwis w całości poświęcony testom sprzętu biegowego. Znajdziesz tu recenzje, opisy i porady dotyczące najpopularniejszych modeli butów, odzieży i akcesoriów dla biegaczy.

Buty, odzież, pulsometry, zegarki GPS, słuchawki, odżywki - choć bieganie jest jedną z najprostszych dyscyplin sportu, to i tak korzystamy przy jego uprawianiu z mnóstwa różnych sprzętów. Na rynku dostępne są tysiące modeli butów i ubrań, setki akcesoriów, dziesiątki zegarków. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Jak wybrać najlepszy sprzęt?

Testerownia powstała, by pomóc biegaczom dokonać najlepszego wyboru. Opisujemy i oceniamy funkcjonalności, porównujemy modele, prezentujemy nowości. Chcemy, aby Testerownia była pomocnym i wygodnym narzędziem dla wszystkich zainteresowanych sprzętem biegowym.

W naszej bazie testów znajdziesz już ponad 70 modeli butów oraz dziesiątki ubrań, akcesoriów, elektronicznych gadżetów i odżywek. Wszystkie zostały poddane restrykcyjnej procedurze testowej. Chcemy mieć pewność, że sprzęt przez nas polecony rzeczywiście jest niezawodny. W każdych testowanych butach pokonujemy setki kilometrów, a następnie oceniamy je według spójnej metodologii.

Efekty naszych testów prezentujemy na przejrzystych infografikach - takich samych dla wszystkich testowanych butów. Dzięki temu bezpośrednie porównanie konkurencyjnych modeli staje się jeszcze łatwiejsze .

testerowniatesterownia testerownia

Oprócz pojedynczych testów w Testerowni znajdziesz zestawienia najlepszych modeli z danej kategorii . Szukasz butów startowych? Nasze propozycje znajdziesz zebrane w jednym miejscu. A może chcesz kupić biegaczowi prezent pod choinkę ? Żaden kłopot - przygotowaliśmy propozycje w różnym zakresie cenowym.

Chcemy także dzielić się naszą wiedzą dotyczącą sprzętu sportowego. W Testerowni znajdziesz liczne materiały poradnicze. Nie wiesz czym różnią się buty startowe od treningowych , czym jest obuwie minimalistyczne albo jak sprawdzić, kiedy buty "się kończą" i powinieneś je wymienić ? Wyjaśnimy Ci to!

Sprzęt testują dla nas starannie wybrani eksperci - doświadczeni zawodnicy (biegacze i triathloniści), biegowi blogerzy, trenerzy. Są wśród nich m.in. medaliści mistrzostw Polski w triathlonie Ironman i czołowi polscy biegacze-amatorzy - osoby, przed którymi biegowy sprzęt nie ma tajemnic.

Obserwuj nas także na Instagramie . Z profilu @testerownia dowiesz się jaki sprzęt aktualnie testujemy, co polecamy i jakie modele warto wybrać. Codzienna porcja świeżych sprzętowych newsów - tego z pewnością nie zabraknie!

 
Copyright © Agora SA