Przygotuj się do Orlen Warsaw Marathon - ruszyła gra!

Już 21 kwietnia wystartuje jedno z najnowszych i największych wydarzeń sportowych w Polsce - Orlen Warsaw Marathon. Tego dnia ulicami Warszawy pobiegną maratończycy i uczestnicy biegu na 10 km. Dla wszystkich, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym wydarzeniu przygotowaliśmy grę motywacyjną, która pomoże dobrze się przygotować do startu. Podpowiemy Wam co robić przez ostatnie 3 tygodnie przed Orlen Warsaw Marathon by być w tym dniu w pełnej gotowości. ZAGRAJ W GRĘ!

ZAGRAJ W GRĘ - KLIK

Mamy dla Was obszerną listę zadań do wykonania. Każdy, kto przyłączy się do naszej gry motywacyjnej przed Orlen Warsaw Marathonem dostanie wskazówki co robić na 3, 2 i 1 tydzień przed startem. Kiedy wybrać się na ostatnie długie wybieganie? Kiedy można jeszcze zrobić trening szybkości żeby nie być zmęczonym na starcie? Podpowiemy Wam również co i kiedy warto przetestować przed maratonem, jak się lepiej zmotywować, przygotować logistycznie pod względem sprzętu i taktyki biegu.

Gra motywacyjna będzie dla Was instrukcją postępowania na te 3 ostatnie tygodnie do biegu, być może odpowie na nurtujące Was pytania. Polecamy ją zarówno debiutantom, jak i "starym wyjadaczom".

Czekają na Ciebie zadania związane z treningiem, dietą, sprzętem i taktyką. Oto kilka przykładów: - Na 3 tygodnie przed maratonem zrobię ostatnie długie wybieganie. - Przygotuję rozpiskę międzyczasów na kolejnych kilometrach. - Przetestuję śniadanie maratońskie przed długim wybieganiem. - Przetestuję na treningu ubranie na maraton. - Podczas jednego z treningów na 2 tygodnie przed startem przebiegnę 5 km w tempie maratońskim. - Wypiję przynajmniej butelkę wody, małymi łykami, na dzień przed maratonem.

Każdym ze zrealizowanych zadań można się pochwalić na Facebooku, co pewien czas dostajesz również odznaki za 25, 50 czy 75% wykonanych zadań.

Dołącz do nas i przygotuj się do Orlen Warsaw Marathon!

Więcej o Orlen Warsaw Marathon TUTAJ