KONKURS: Zaraź biegową pasją i wygraj jeden z 15 zestawów nagród

Pakiety startowe na Orlen Warsaw Marathon i pasy biegowe, koszulki, kurtki od ASICS i pulsometry. 15 zestawów nagród czeka na tych, którzy zachęcą znajomego, przyjaciela czy kogoś z rodziny do startu na 3, 10 km lub na dystansie maratonu 21 kwietnia. Konkurs trwa do 15 marca. Zaraź bieganiem!

Weź udział w konkursie - KLIK

Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie? Do 15 marca 2013 roku do godziny 23.59 za pomocą Aplikacji konkursowej na Facebooku należy przysłać odpowiedź na pytanie konkursowe (600 znaków bez spacji): Napisz kogo i w jaki sposób zachęcisz do startu w dowolnym z biegów, które odbędą się w ramach Orlen Warsaw Marathon i wygraj jedną z nagród.

NAGRODY:

5 x zestaw składający się z kurtki ASICS Fuji Packable Jacket, koszulki ASICS Graphic Tee 2 oraz pulsometru Slazenger K922 o łącznej wartości 519,20 zł.

10 x pakiet startowy Premium ORLEN Warsaw Marathon (w skład którego wchodzą czerwona koszulka techniczna ASICS, biały worek sznurowany ASICS, biała czapka z daszkiem ASICS) oraz pas z dwoma bidonami ORLEN Warsaw Marathon o łącznej wartości 213,77 zł.

Aplikacja konkursowa - KLIK

Przeczytaj regulamin konkursu.

O maratonie czytaj na www.sport.pl/orlenwarsawmarathon