Kinga Kubica - trenerka

Trenerka Boot Camp Polska

Studentka Żywienia Człowieka i Oceny Żywności na SGGW, trener personalny, instruktorka kulturystyki. trenerka Boot Camp Polska.

Sport to jej pasja i sposób na życie. Trenuje crossfit, kettlebells hardstyle, wolne ciężary, biegi długodystansowe oraz survivalowe. Jej celem jest ciągłe doskonalenie się, stawanie się coraz sprawniejszą oraz ciągłe podnoszenie poprzeczki Poprawa siły, zdrowia, sprawności jej klientów to dla niej powód do dumy. Zwolenniczka holistycznego podejścia do człowieka. Kinga prowadzi lifestylowego bloga ( codzisnatrening.blogspot.pl ), na którym zaraża szaloną miłością do aktywności fizycznej i zdrowego, pysznego odżywiania!

W wieku 19 lat przebiegła swój pierwszy maraton. Od dziecka nie umiała usiedzieć na miejscu, chodzenie po drzewach z czasem zastąpiła mocniejszymi treningami Propagatorka hasła "dziewczyny też mają mięśnie". Streching, pole dance, boks - próbowała różnych dziedzin z każdej czerpiąc to co najlepszego. Na swoich treningach przekazuje dobrą energię, niepostrzeżenie dając niezły wycisk.